Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Daca ma ajuta D-zeu si raman gravi tot la Budau merg si eu pt morfo,indiferent de pe cine imi va recomanda Dorneanu(pt el am mare respect dar pt colegii cu care colaboreaza nu pot avea acelasi sentiment).

    Acum te intreb si eu:e un singur Budau de morfo,nu?!Ca Cioata de exemplu sunt 2:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motisor da eu ma refeream in sarcina normala, naturala...tot procedeul acela cu zile...si eu tot de blasto am avut si tot asa am stat mai mult prin pat 2 zile ca stiam ca in zilele alea se prinde si tocmai de aceea ii ziceam lui Piscotel sa stea mai relax macar 5 zile....dar bineinteles nu lipita de pat [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, asa cred ca e doar unul, dr. Budau Gheorghe, are cabinetul pe strada Cozia, Gin-oftal se numeste.

Multumesc fetelor, luni incerc sa fac programare, sper ca nu m-am trezit prea tarziu si sa nu mai gasesc loc in timp util.

Piscotel, multumesc! Sa de-a Dumnezeu sa schimbi si tu semnatura in curand!

Va pup!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel sa te ajute D-zeu sa fie lipicios bebita 9 luni.Sa stea acolo la caldurica.

Mimi sa ai parte de o productie mare si rezistenta.Mai ai putin si iti iei si tu puiutii cu tine.

Ca tin pumnii fetelor si sa dea D-zeu sa fie bine pentru toate fetele.

Ana si eu am munca de birou si tot asa ma doare spatele de la statul pe scaun.Ma mai ridic din cand in cand si mai fac putina miscare.Va fi bine.

[flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos Ana, Velvet, Motisor, Dana, Kyty. Asa este Kyty, abia astept, urmeaza perioada cu cele mai multe emotii.

Fetelor eu m-am trezit devreme azi, bineinteles ca nu am mai avut somn  [:)], multe ganduri, m-au intepat si ovarele, m-am simtit si un pic balonata, dar trec ele toate. 

Am si eu o intrebare, acum eu iau Magne B6 de la Biofarm si Taxofit si au cam multa vitamina B6, luate impreuna 1.4 mg + 2.8 mg. Elevit am vazut ca are 2.6 mg, dar are propriul magneziu. Voi luati vreo varianta de magneziu fara B6? O sa schimb si doza de vit D, ca pana acum am luat 2000 UI pe zi, cred ca o sa trec pe picaturi.

Ana, Kyty, sarcini usoare fara dureri de spate  [flo2] !

O zi frumoasa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...