Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

Dana durere ascutita si crampe   in partea stanga am simtit si eu, fix in a 3-a zi de la ziua implantarii .Dar am mai simtit crampe usoare in partea ovarului stang si imediat in ziua urmatoare dupa FET asociate  cu pete roz de sange. Dar eu nu m am gandit nici o secunda ca poate se implanteaza.Am pus totul pe seama injectiilor de dinaintea FET-lui .Am facut pregnyl si proluton parca asa se chemau.Iar la doua zile dupa FET am facut decaplyne...sper ca am scris cat de cat corect. Iar durerile astea am crezut ca injectiile m i le a provocat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

M am gandit ca deasta intrebi da mie chiar mi e frica sa mi fac testul mai devreme, mi e frica de raspuns . Oricat as cauta simptome pana pe 11 nu am curaj sa fac testul...:)

Daca nu esti pregătită mai bn aștepți beta.Faci cum crezi tu ca e mai bn pt tn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata băbuțelor am ajuns acasă... La controlul de azi la Dracea am văzut  și uterul meu care arata frumos , am un folicul de 20 mm ce sta să iasă ( dar care va fii plimbarea pe trompa și atât...gigeii sunt prea timizi sa de întâlnească ) și endometru de 5 mm ... Am decis că la primul cm sa incepem stimularea așa că pe final de luna sigur va venii .... Am decis sa facem aceiași schema pt că am reacționat bine și sper că ovocitele de aceasta data sa fie iubarete .... Am luat în considerare și faptul că între stimulare și ET o sa fac o pauza datorita hiperstimularii și că fiind vreme friguroasa va fii benefic pt soț la recoltare de gigeii .... Deci așa pe repede înainte ne apucam de FIV 2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...