Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

Fete cochete, scuze ca ma bag si eu in seama. Sunt in Z6 dupa FET cu 2 blasto - din care unul era eclozat din cate l-am vazut. De aseara am un spotting fff abundent - inca roz. E posibil sa fie menstruatia atat de repede? 

Ca si "babuta" am vreo 6 inseminari la activ si 2 fiv-uri.

    Poate e menstra,poate e doar o deficienta de progesteron.Ai putea maine sa faci un beta(dar sa nu te sperii daca e negativ sau val f mica pt ca e inca devreme) si un progesteron.Daca e sub 15ng poti suplimenta cu oral/vaginal/injectabil.Iti tinem pumnii!

   Si eu vroiam sa intreb de Ariana,parca in jur de 15febr era programata la scos puiutii la lumina,dar vad ca nu da nici un semn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Motisor, ce vesti bune, mai putin si esti din nou pe baricade. Doamne ajuta sa fie bine pana la capat de data asta!

Arsaluis, ar putea fi nidatia, atata timp cat nu e rosu, nu cred sa fie menstra. Peste o zi doua ai putea sa faci beta, asa vei sti sigur. Bafta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu va  [flor]

 

Sotu zice ca asa rapid sa nu imi afecteze la mansarda ... Consider ca un sut in fund un pas inainte ... Cand iti doresti ceva faci tot ce iti sta in putere... Daca la Fiv1 am fost bolovanca si l.am pierdut la 19 sapt  cu tot cu concediu de risc si stat acasa ...acum o sa stau numai in pap si cu pampars ca bunicutele ....  [soricel]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce vorbarete ati fost astazi  [:)]  [flo2] .

Motisor ma bucur pentru vestile bune si iti doresc sa incepi cu bine stimularea. Poate nu o sa fie nevoie sa stai cuminte in pat, ca o sa fie puternic(i).

Bine ai venit Arsaluis, sa fie beta pozitiva!

Piscotel, nu cred ca ai simptome de menstruatie asa devreme. Mai ai un pic rabadare  [:)].

Eu vorbesc ... ca de maine incep si eu cu nerabdarea parca vad. Pana acum am fost mai relaxata. Singura chestie care ma supara este ca inca sunt balonata, mai putin dar nu mi-a trecut cum am crezut duminica. Si ma cam chinuie constipatia si sa vad cum o sa scot eu capul dupa transfer.

Noi azi am primit vesti bune, bune. Noi pana la urma avem 5 embrioni care evolueaza bine si 5 care evolueaza mai greu. Sunt foarte bucuroasa. Calitatea lor se va vedea in timp. Fata de ultimul FIV este o schimbare. Tin sa va multumesc pentru ajutorul si efortul vostru depus aici pe forum [flor] . 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Secreția mea este foarte abundenta și menstruația foarte redusa cantitativ.  De aceea nu îmi place ce mi se întâmplă, chiar dacă încă nu e roșie. Plus ca am și crampe ca și Piscotel.

Cat despre progesteron iau 3 lutinus pe zi și la celelalte proceduri am stat f bine cu progesteronul deci, mira-m-as sa fie deficienta. Doctorul meu zică ca e f devreme pentru test - vineri ar fi termenul, când clar m-am gândit sa fac și progesteronul plus antifXa.

Eu va urmăresc de ceva... ani - chiar dacă sunt o anti-sociala și nu îmi place sa povestesc despre mine. Și chiar dacă ma simt cu musca pe căciulă ca "profit" de cunoștințele voastre mi-am permis sa "abuzez" și astăzi de ele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Secreția mea este foarte abundenta și menstruația foarte redusa cantitativ.  De aceea nu îmi place ce mi se întâmplă, chiar dacă încă nu e roșie. Plus ca am și crampe ca și Piscotel.

Cat despre progesteron iau 3 lutinus pe zi și la celelalte proceduri am stat f bine cu progesteronul deci, mira-m-as sa fie deficienta. Doctorul meu zică ca e f devreme pentru test - vineri ar fi termenul, când clar m-am gândit sa fac și progesteronul plus antifXa.

Eu va urmăresc de ceva... ani - chiar dacă sunt o anti-sociala și nu îmi place sa povestesc despre mine. Și chiar dacă ma simt cu musca pe căciulă ca "profit" de cunoștințele voastre mi-am permis sa "abuzez" și astăzi de ele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...