Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Wow fetelor, ce vorbarete ati fost, mi-a luat ceva timp sa citesc tot  [:-)))]

Corinka, suntem bine, ne luptam cu greturile si asteptam cu nerabdare morfologia de luni. Azi-noapte am tras o sperietura zdravana  [batcap], am visat ca mi-a venit menstra si m-am trezit pe la 2-3 cu mainile pe sani si foarte speriata si pt ca sanii nu erau durerosi, am stat vreo ora doua si m-am tot gandit "daca s-a intamplat ceva", abia am reusit sa adorm din nou. In ultima perioda am fost foarte linistita, mai ales ca vomit zilnic si asta ma face sa cred ca e totul, nu stiu ce m-a apucat azi-noapte  [batcap] .

Arsaluis si eu la fet am facut beta in z7 si s-a vazut, deci daca e sa fie ceva sigur se va vedea si la tine, dar tu fa-l atunci cand simti tu ca esti pregatita, eu stau foarte prost cu rabdarea.

Piscotel, Melisa, abia astept sa citesc vesti bune si de la voi!

Mimi, bafta la transfer!

Eu in general nu beau alcool, iar acum nici atat, dar inchin cu voi un pahar virtual  [cheers]

Va pup pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc  Ana89 [pup]! Sarcina  usoara si sanatoasa iti doresc! 

Cum erai inainte sa faci beta? Ce simptome ai avut ? Eu aseara am avut senzatia ca e posibil sa mi vina ciclu, m am si enervat, parca eram asa nervoasa, nimic nu mi convenea.Asa stari am eu cand imi vine ciclu, nu aveam in schimb si durerile de burta specifice menstruatiei da parca simteam ca o sa apara, ori sunt putin nebuna ?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...