Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

Stiu asta imi spun si eu in fiecare zi dar înainte de asta eu slabisem vreo 16 kg si sa le pun inapoi asa repede ma deprima un pic.La primul transfer aveam 65kg dupa sarcina pierdută parca ajunsesem la 68 si kg mi vroia sa dispară asa ca am renunțat sa ma mai cântăresc pana la al doilea transfer .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ari [pup] [floare3]  cred ca ma indrept inspre ei...intai sa fac testul ERA.si Dumnezeu stie mai bine.eu le dau o sansa.se pare ca copilul meu e tot ce mai am....dezamagiri de la oameni continuu...pisoiul si copilul.atat.mi-ajunge pt moment.ca sigur viata mea continua si-o sa fiu fericita si linistita intr-o zi. [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vad ca va laudati cu kg... pai ce sa zic eu care am avut la fiv 1 un [:-)))]  69 invers  ( adica 96 kg ) ... in timpul sarcinii am luat 2 kg ... mai mult am pus dupa ce am pierdut sarcina... am ajuns la trei cifre ... ieri dracea mi-a zis sa ma pun pe regin  [soricel]   ... Nu kg sunt importante ci sa ai minunea mult dorita in bratele tale...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ligiutza,eu la apendicita si apoi la colecistita(fiere)am zis ca moooor de rau si voma.Dar cu anestezia pt recoltarea ovocitelor a fost f bine,m.am trezit f bine si f vorbareata.I.ti pune doza mica si te trezesti repede.Cel mai greu din punctul meu de vedere e asteptarea intre ET si beta,nu are de ce sa-ti fie frica de altceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da LauritaM, ma gandesc cu groaza la perioada aia...eu de fel le i-au treptat...prima data mi-a fost teama de prima injectie-facuta singura in tari straine...apoi cd mi-a zis ca trebuie sa fac suplimentar stimulare imi venea sa ma urc pe pereti de nervi ca foliculii sunt inceti...si uite asa acu ajung aproape de punctie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...