Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Melisa, sunt ok, multumesc. Am visat noaptea trecuta ca am avut sangerare de implantare, tot citind ca majoritatea fetelor au avut [:-)))] Azi am simtit si o intepatura mai puternica in partea stanga [:-)))] Desigur, poate fi orice altceva, at fi cred prea devreme pentru implantare....Mintea mea a luat-o razna si cred ca e de inteles [soricel] Macar azi n-am mai avut crampe, nu inca [:D]

Tu cum esti? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la doctor, au crescut frumos dar încă încet, azi mai fac iar injectii si mâine dimi din nou la control si analize! Spunea ca pe sâmbăta sau duminica va fi punctia! Am vreo 12 foliculi! Endometru creste încet, a ajuns la 7,5, zicea ceva de estradiol ca e ff mare si nu înțelege de ce endometru nu creste! Am întrebat mai devreme daca știe careva ce legătura este între cele doua! Eu chiar nu ma pricep la astea! Mâine vedem ce iasă la analize si ecograf! Spunea doctorul din seria ta ai rămas ultima nepunctionata :))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Mimi,cloceala placuta...retinusem ca abia vineri plantezi puiutii!

    Ella,chiar vroiam sa te intreb cum esti:)).Estradiolul e mare din cauza foliculilor si ar fii trebuie sa creasca si endometrul o data cu ei.Dar mie mi se pare ca endometrul e bun pt faza in care esti si punctia se lungeste din cauza foliculilor(probabil nu sunt uniformi si vrea sa punctioneze cat mai multi).Daca vineri mergi cumva la clinica,voi fii si eu acolo de dimineata(merg cu o prietenuta),voi avea o rochie tricotata albastra de casmir...daca vrei sa ma tragi de maneca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...