Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aplicatorul este conceput astfel incat sa elibereze o cantitate exacta de gel (1,125 g, care contin 90 mg progesteron). Este de asteptat ca o mica cantitate de gel sa ramana in aplicator.

Vad ca asta scrie pe prospect, dar faptul ca nu curge ar fi mai bun deci nu stiu ce sa zic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt atat de recunoscatoare ca v-am intalnit!! [flor] Ma consider norocoasa. Atat de multe invat de la voi zilnic.... Uite, de exemplu in dupa-amiaza aceasta am aflat ca exista variante mai bune decat Utrogestan. Habar nu aveam.... Cat de mult conteaza sa ai cu cine sa discuti despre lucrurile astea, sa aiba cine sa te asculte, sa-ti dea un sfat sau sa-ti impartaseasca din propria experienta....

Va multumesc tuturor si va doresc sa reusiti sa va indepliniti visul cat mai repede posibil!! [pup] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     Hy!

     Eu inca nu mi-am revenit...ma obosesc chefurile astea,sunt deja baba:(((

     Crinone chiar daca are 90mg de proges gineco il considera ca 600 de utro,pt ca are absortie f buna si se metabolizeaza f bine.Lutinusul e iar de 100mg dar e considerat 200 utro.Insa Crinone nu se combina cu Lutinus,pt ca se va face ca un ghips in vagin,cu alte progesteroane(Arefam,Utrogestan) se poate combina.Lutinusul nu se combina cu nimic altceva asa ca daca aveti in meniu si aveti nevoie sa suplimentati o veti face oral sau injectabil.

    Nu are importanta daca nu pastrati distanta intre proges.Si eu hormonalele le-am facut mereu cu burta plina [:-)))] ...gineco a spus ca nu interfereaza cu papa.Doar desteptele de la laboratoare cer stomacul gol...dar eu spun ca e gol si gata...doar nu ma verifica In stomac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...