Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexyyy (112)


Recommended Posts

salutare sexoaselor moama ce veste, felicitari gaby, sa-ti dea Dumnezeus arcina usoara si bb sanatos eu azi am avut o lene si os tare tampita de dimineatza si nu am facut nimik, acum mi-am mai revenit...ne-au "tras-o" si noua(mie si lui tati) piticii astia mici...adica raceala. ca miha[pup] iar se gandeste la cine stie ce dupa canapea si pofteste si ea[:D] am fost la dr cu alex, continuam cu tratament si mai mergem luni...acum ruxi e mair au el aprca si-a mair evenit si cu mucii...dar ruxi zici ca-i robinet uitat deschis.[bang] cami, i-am framantat si i-am lasat putin sa ma odihnesc eu[:D]acum ma duc sa-i modelez(cu aparatul)...pe cei moldovenesti ii fac poimaine...maine sunt o d-na si nu muncesc[:D]sa vedem pe unde si cum sarbatorim...inca nua vem nimik stabilit. va pup si revin monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monica,unde e rost de canapea si de pofteala hop si eu...[:D] Cami,maine tre sa merg la medic...Mai departe nu mai stiu...maine aflu si eu...Si nu aflu ceea ce v-ati gandit voi...[zz]...aflu daca am sa mor sau nu...[:-)))] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament"]Suntem in top 100, multumim tuturor[/url] [;)]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIHA,ce-ai patit mei sa vorbesti asa[neand]...Doamne fereste!...eu sper sa fie cu ochi[;)]...si tu sa fi sanatoasa[pup][pup][pup] ALINUTA[pup],DANELUTZA[pup],DANA[pup],EMILLY[pup]...va multumesc!...azi e mult mai bine Robert sper sa fi scapat de febra! GABI[pup],felicitari![bis],ce veste minunata!...sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos[pup] BANANA[pup] LIANA[pup] CAMI[pup] MIKI[pup] GEORGI[pup] MONICA[pup] DOINA[pup] si bafta azi!...sa ne ti la curent! Na,cam pupacit si eu pe toata lumea care a scris[:D][alcool]..sper ca nu am ratat pe nimeni! Pe mai tarziu...fug sa papam! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey eu am terminat de "apasat"(am avut un aparat cam prost...desi nou si mi s-a cam inrosit mana...ma credeti?)[:D], acum vad numai uite-asa 888888888888888[:D]mi-au iesit 2 tavi de optuletze(375 de bucati)[:D]ca mi i-a numarat alex...acum i-am pus la uscat in cuptor cu usa deschisa... sunt pe-aici[pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...