Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 110


Recommended Posts

ThePink, asa m-am hotarta sa fac…sa mentin doza de clexane si aspenterul sa-l iau in continuare, zilnic. Insa, trebuie sa recunosc ca ma framant …o fi bine, n-o fi bine…uff. Dar m-ai linistit spunand ca ai plecat de la 70 kg si ai ajuns la 85 kg cu clexane de 0,4.

Eu nu am varsta de partea mea si de asta imi este teama, sa nu gresesc…

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 617
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am repetat analizele uzuale si mi-a iesit glucoza in urina. Ce credeti, poate fi de la medrol sau sensibilitate la alte medicamente? Medrolul l-am intrerupt in dec, in nov cand am facut sumarul de urina, nu mi-a iesit glucoza. Sau este posibil sa nu functioneze bine rinichii avand in vedere ca am fost racita....o fi o chestie trecatoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Nicos.Era curat recipientul? Cata glucoza ti a ieist si cat era in sange?? Diabetul declansat de corticoterapie nu cred ca se mai pune problema sa ai dupa atata vreme .Trebuie urmarita glicemia,sa nu faci diabet de sarcina.

Sanatate iti doresc.Totusi cata glucoza aia avut?ai avit si corpi cetonici??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica41, recipientul l-am luat de la Synevo ….nu cred ca a fost contaminata proba. Glucoza serica este 81 mg/dL (interval 60 – 99  normal), iar corpi cetonici „negativ”.

Am facut si TSH-ul care trebuia sa-l fac in trim I si am uitat …acum este 1,24, FT4 11,7 FT3 4,7.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...