Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 110


Recommended Posts

  • Răspunsuri 617
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  Mph noi am ales drumul asta din urm motive:

-amh 0,52 in febr 2014 dupa care am mai facut 3fiv cu ovo proprii(mai aveam 2 inainte de 2014...deci 5 cu material propriu)

-neimplantare la nici un fiv(primul a fost facut la 29ani)

-analize prea perfecte si fara nici un rezultat.

   Noi am ales embrioadoptia,asa ne permitem 3embrioni testati genetic in locul unui fiv cu garantie de 2embrioni(si aia netestati).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc de răspunsuri ! Eu stau bine la capitolul amh dar poate calitatea lor lasă de dorit ! Nu știu ce sa fac ! Dr din Cehia mi-a zis sa fac Cariotipul ... aici e foarte scump  habar n-am Ma gândeam sa vin in România si sa fac mai multe analize căci ies mai bine dar nu știu care ! Oricum orice idee e binevenita !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RamoncitaE la Reprogenesis este coordonatoare Cristina care a fost la Reprofit. Daca sunt Fete care au facut Fiv acolo ?! Din ce-mi reamintesc, una- maxim doua, care au scris aici pe Forum, in rest or mai fi fost dar nu au scris. Din ce am vorbit eu cu Cristina, am înțeles ca doi medici foarte buni de la Reprofit au plecat spre Reprogenesis si un embriolog foarte bun. Mai mult de atat, se pare ca fiind o clinica micuta si nu de anvergura   Reprofit-ului, trateaza fiecare caz mult mai personal, asadar in final decizia iti aparține si iti doresc s-o iei pe cea mai buna si favorabilă tie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...