Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scoala 12 Herastrau, Aviatiei - recomandare clasa pregatitoare


Recommended Posts

Dragi parinti,

 

Baietelul meu va merge in toamna la scoala 12 din cartierul Aviatiei, Bucuresti. 

 

In vederea inscrierii, am mare nevoie de informatii despre doamnele profesoare care vor prelua clasa pregatitoare 2017-2018 deci au acum clasa a IV-a.

Si de asemenea as vrea sa stiu daca se poate alege o profesoara anume, cu cine trebuie vorbit, cu dumneaei sau cu doamna directoare. Fiecare scoala are propriile reguli, asta am auzit deja.

 

De asemenea, ma intereseaza si pareri despre aceasta scoala. Noi locuim in alta zona din Bucuresti si urmeaza sa ne mutam in acest cartier pentru a fi langa serviciu si copilul sa inceapa scoala aici.

 

Multumesc frumos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, porto! Am intrat sa te intreb, pe de o parte, daca ai reusit sa obtii o recomandare si, pe de alta parte, in cazul in care  esti multumit(a) de actualul invatator, sa te invit sa iti expui parerea/ experienta la subiectul lansat de mine. Poate mai sunt parinti care cauta...ca si tine...

Multumesc!

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/155815-invatatori-de-care-sunteti-multumiti/page-2?do=findComment&comment=8579617

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...