Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Eu o dau dintr-un anumit intr-alta, că îi spun că mami pleacă la doctor și ea să mă aștepte la Gradi, cu copiii. Ceea ce face, dar mă gândesc că o să îi strică imaginea despre doctori, deși nu avea teama până acum, să nu asocieze doctorul cu ceva nasol :)) asta e, măcar la doctor mergem mai rar.... Dar oricum o dau, o frica tot o învăț .... Oare nu s-ar putea fără nicio frică??!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce sa zic, nu sunt foarte comunicativi cei de la gradi.

Acum incearca sa vb cu o doamna poate reusesc asa. Cea mica e la a 2a repriza de raceala si sta acasa cu mamaie care si-a luat concediu special pt ea.

Asa ca daca ar reusi cu doamna ar fi mai ok din punctul asta de vedere ca nu ar trebui sa se mai invoiasca nimeni de la serviciu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi a fost mai bine, e prima zi (deci au trecut 2 săptămâni!!) Când nu o găsesc plansa toata, ba chiar făcea și prostioare. 

Săptămână viitoare avem obiectiv să ne trezim și să și plecăm mai devreme ca până o urnesc din casă se face 9, ajungem și noi la spartul târgului la Gradi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda, Daisy ma bucur pentru acomodarea piticilor [:)] .

Cu rabdare, perseverenta si muuuuult tact se rezolva totul.

 

 

Despre noi....

Iuli simte lipsa Ioanei cand e la scoala si intreaba: unde e Ioana mea?

Ieri a fost cu dna in parc si doamna a ajutat o fetita care se lovise. S-a dus la ea si a intrebat-o: de ce o tii de mana pe doamna Donia a mea [batcap]

Azi a fost cu tati sa o duca pe doamna dupa care au intrat in Dedeman. La un moment dat: tati fac pipi. Lasa tati tot si pleaca cu ea spre bai.... se razgandeste si zice nu fac.... ajung la casa: tati fac pipi,TATI FAC PIPIIIII, plateste tati repede si merg la baie.....acolo o dezbraca si.... tati NU fac pipi [:-)))] .

Si ma intreb de unde apar firele albe- la el nu la mine, ca eu n-am [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihi 

Și la noi tati este cel vizat la "b vreau ba nu vreau " :)) fiindcă el este veriga slabă, cu mine nu i merg toate mutritele, așa că îi pică pe tati care nu poate refuza prințesa :))

Din acest motiv pe mine la trimite la doctor sau sa dau cu aspiratorul și ea spune că pleacă cu tati la copii :)) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mă tot gandesc sa facem sport împreună. Eu alerg. Mi se recomanda că înotul e grozav, dar zău că nu mi vine să îl iau în calcul, din cauza otitelor.... Sper sa ii placa alergatul și să facem ceva in sensul asta, în aer liber, cat se poate. Altceva nu îmi vine în cap, mi se par periculoase patinaj, bicicleta, ce ar mai putea face? Dansuri? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...