Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sapt asta am inceput operatiunea "fara pampers"...de miercuri.

 

Dupa vreo 2-3 zile de chin, in care ne anunta ca face pipi/caca dupa ce deja facuse/udase/murdarise, de ieri a inceput sa spuna si cere olita.

 

Aseara a dormit fara pampers si nu a facut pipi, l.am trezit peste noapte sa faca pipi dar nu a vrut, cerea la somn.

 

iar in dim asta a cerut de 3x olita. Sper sa ceara in continuare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aa bravo pentru curaj! Ar cam trebui sa incep și eu, dar inca nu mă încumet :) ea face in continuare ne 2 cleios și mi-e groaza cum ar fi fără pampers. Și cu el și tot sunt accidente de mozoleala :(

Cu mucii mai bine, pare-se, doar că a fost arestată la domiciliu și s-a cunoscut că s-a plictisit de toate de prin casă, numai idei năstrușnice a avut, plus maraiala de rigoare când nu e voie la apă sau la aragaz...

I am luat nisip kinetic de la pepco și e o mare porcărie, se lipește de mâini cam că o coca, că m gândeam că mai bine făceam eu aluat.... Voi aveți idee de unde să iau unul mai de calitate? Avea nepotul meu anul trecut unul tare mișto, chiar de țineau particulele unele de altele și nu erau probleme cu el, dar era luat din altă țară.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai vesti bune!

Bravo barbatelului Matei pt ca a scapat de pampers. De maine incepem si noi operatiunea pt ca nu avem covoare, daca tot suntem in curatanie.

Sper si la noi sa dureze putin.

La Bulinuta a durat o saptamana.

Daisy sa stii ca eu o puneam pe olita in somn ca mi se parea ca e cam mare distanta pana dimineata. Dar ea statea, ma rog dormea si facea [il] dupa care isi continua visul.

Ma bucur ca Tami si-a revenit si are chef de pus parul pe moate [clo] . Cum e cu noua bona, s-a acomodat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...