Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sunt bine, sunt bine! Așa de bine că nu-mi vine sa cred, până la urmă chirurgul a propus o alta soluție, așa că acum foram și foram, dar gândesc în continuare pozitiv și mă bucur că îmi "restaurez" dantura. Vreau sa se termine anul acesta, că la anul chiar mai dorim un bebe, am botezat sâmbătă o fetiță tare drăgălașă și ni s-a lipit de suflet, soțul a fost chiar mai emoționat că mine, a vrut să-și facă el și baie :)) pai daca știam că e așa "in to babysitting" mă întorceam la munca mai de mult :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am dat iarăși iama in magazinul de jucării second, i-am luat un trenuleț Peppa, condus de grandpa care vorbește, o căsuța de zâne cu leagăn și câteva accesorii, un minilaptop Peppa cu câteva activități gen apasă culoarea, apasă numărul... , o moara care se învârte și aruncă pe un tobogan ceva mic și ușor , nu avea accesoriile așa că ne-am descurcat, mașinuțe, figurine, o lampa in forma de fantoma cu care ne alerga prin casă bu-huuu sa ne sperie :)))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca totul a fost ok la dentist.

Nici eu nu am avut FB pana acum 1 luna. Am fugit cat am putut dar tot nu am scapat :))

La Bulinuta la scoala s-s creat grupul clasei pe FB si acolo posteaza doamna fise, teme, info etc. Util, ce pot sa zic..., doar ca eu nu am de gand sa postez poze cu fetele sau alte info personale. Fac pe dura  [:-)))]

 

Of, cand aud de bebelusi si eu ma emotionez. Cand aud ca naste cineva cunoscut imi dau lacrimile. Psihic nu m-as mai fi simtit pregatita pentru altul, dar intotdeauna am vrut 2. Sa va ajute Doamne Doamne sa ii mai oferiti pritesei inca o printesa sau un print [:)]

(fie vorba intre noi desi stiu ca aproape 99% nu mai sunt sanse de a ramane insarcinata, eu totusi sunt deschisa, desi cum am zis psihic inca sunt obosita.)Sunt complicata rau, ce sa zic [batcap]

 

Iulica inca are muci, aseara s-a trezit de vreo 2 ori sa tuseasca, I-am facut aerosoli si sper sa fie mai bine. Alte simptome nu avem, sper nici sa nu apara [fri] . Nu de alta dar vine Pastele si sper sa se fi rupt sirul imbolnavirilor de Paste/ Craciun. Ca in ultimii 2 ani numai de asta am avut parte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...