Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

A început să mănânce mâncare gătită !! Minune! Dar, din păcate, doar după ce am amenintat-o că îi iau telefonul. Îl primește sa se joace a masa, și după ce i l dădeam tot nu manca. De vreo două zile m-am înfuriat și i l-am luat, așa că a început fetița s mănânce. Tot castronul. Mă și oftic că reacționează cum vreau doar la scandal, cu rugăminți și alte cele pozitive nu a vrut câteva luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daisy, eu am reușit să o învăț pe Tamara să se spele singura, ne spălăm.amandoua in baie, doar că am deschis cutia Pandorei când am invatat-o sa scuipe apa din gura, că de atunci scuipa pe peste tot, cu apa, cu lapte, în casă, afara.... Grozav de frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am șters o că mi-a făcut forumul pb, m-a anunțat că nu e serverul sigur, bla bla.. și am preferat așa. Voi ați primit avertizare de genul asta?

 

Da acum 2 zile am primit si eu mesajul asta pe tel. Am crezut ca are tel vreun virus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreme urata e afara.

Ma uimeste pe zi ce trece personalitatea Iuliei.

E ca un cocos, sare la Ioana una doua. Daca ii zice Ioana ceva, ea zice nu si se duce si o impinge,tipa.

 

Aseara cand am culcat-o m-a pus sa-i cant(Peste dealuri de Brahms-un cantec pe care l-am invatat in cls a 7a si pe care i-l cantam si Ioanei [il] )ei bine, am ramas uimita ca il canta odata cu mine.

[fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...