Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Buna Daisy,

Iulia e mai bine, multumesc [flo2]

Ce simpatic e Matei ca e asa dragastos.

Iulia e mai amazoana, Ioana si acum imi spune ca ma iubeste de 200 de ori pe zi si sare la mine in brate cand vin de la serviciu.

Referitor la tras de par sunt absolut convinsa ca nu trage sa provoace durere ci doar din curiozitate. E ceva ce el nu are [:)] .

Exact ca si cu Iulia cand o trage de par pe Ioana, sau o ia la palme. Ii explic calm si serios ca pe Nana Oana( asa ii zice Ioanei)o doare si ca sufera si ca daca mai continua nu mai are partener de joaca. Spre surprinderea mea uneori colaboreaza, alteori daca rade sau tipa Ioana la ea, face mai tare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La concediu inca nu ne-am gandit, in principiu mergem la munte si cateva zile la mare.

 

Nu l-am dus pana acum la mare, imi e teama, e zvapaiat .

 

 

Ah...are faze in care ne interzice sa facem diverse lucruri: cand incep sa-i cant imi zice: "mami, taci!" si apoi incepe el sa cante.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca de saptamana viit incep inscrierile la gradi. Sper sa mi-l primeasca, ca inca nu are varsta si nici nu suntem arondati la gradinita respectiva.

 

Am fost si am vazut gradinita, este de stat, ne place mult, au 2 sedii, 3 grupe mici in total. Sper sa mi-l accepte la sediul in care este o singura grupa, este mai micuta gradinita, dar tare ingrijita.

 

Directoarea este ok, nu este genul care sa primeasca atentii si pare o persoana buna.

 

Am un feedback bun de la o prietena, care ii are pe cei 2 copii la aceasta gradinita .

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La concediu inca nu ne-am gandit, in principiu mergem la munte si cateva zile la mare. Nu l-am dus pana acum la mare, imi e teama, e zvapaiat . Ah...are faze in care ne interzice sa facem diverse lucruri: cand incep sa-i cant imi zice: "mami, taci!" si apoi incepe el sa cante.

 

:)) Exact, parcă ei sunt părinții obosiți și noi îi deranjam :)

E ok la mare, și a mea e zvapaiata, dar am reușit și să o țin în apă, și să se joace pe nisip. I-a plăcut tare mult, a mâncat bine și a dormit excelent. 

Despre greutate eu zic că sunt ok, mi-ar plăcea să fie cu mai multa cărniță și Tamara pe ea, dar e ok și așa, mie mi se pare sănătoasă tun, având în vedere că nu a luat de la noi nimic, că mănâncă pământ, că linge stâlpii de metal din parc.... Digestia buna, somn bun, râde cu poftă, nu mă îngrijorează nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca sunt in grafic cu greutatea.

Noi la mare mergem in Mamaia Nord- e o plaja mult mai linistita si a fost si curata.

Referitor la pampers ii mai pun doar seara la culcare ca inca nu am apucat sa cumpar cearsaf care sa absoarba umezeala, in rest ziua anunta de fiecare data. Are nopti cand face si nopti cand e pampersul uscat.

Cand o sa iau cearsaf o sa o pun pe olita si cand ne culcam noi, ca sa nu stea atatea ore sa se abtina.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...