Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Pai ce sa zic, e sigura treabă cu primul an??!! Eu inca trag speranța că "a mea" e zdravănă, maică-mea mi-a spus că eu , deși am fost la creșă de la 1 an și ceva, nu am răcit /îmbolnăvit deloc. Și aveam și frate mai mare care aducea supliment. Poate seamănă cu mine, tare as vrea!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

O să văd eu in curând :)) că am rămas și fără această bona, din motiv că pleacă în străinătate! Se pare că "babysittingul" la noi e rampă de lansare spre Europa :))) , așa că din iunie nu mai am ce face și vrei nu vrei, la Gradi ajungem.

Mie mai teama îmi e de somatizare, donsoara a vomitat in prima zi când am fost la o Gradi, pe motiv de emoții, că nu a mâncat acolo decât 2 boabe de mazăre.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic.

La Ioana asa a fost- nu f rau, dar mici raceli frecvente. Sigur au fost si polipii de vina, ca dupa ce am operat-o a fost alt copil. Apoi a contat f mult si ca a stat la program prelungit si era mai mult timp expusa la virusi.

 

Imi pare rau ca ati ramas iar fara bona...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost la coafor eu si cu Iulica.

Eu m-am tuns scurt, iar pe ea am luat-o in trepte la spate, ca sa eliberam ceafa. Nu vrea sa stea cu clame in par si cu caldurile de vara e mai usor de intretinut asa.

A fost in extaz sa se urce pe scaunul ala, a colaborat destul de bine si a vorbit cu toata lumea. [:-)))]

 

Azi mi-am socat colegii cu noua mea frizura [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...