Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Am vizitat cele 2 sedii si tin minte ca la sediul mai mare, o dna educatoare mi-a aratat meniul expus...parea ok la prima vedere.

 

 

Eu am mai facut "dulce" acasa: cate un chec, o tarta cu mere, tiramisu....nu ma pricep la "dulciuri", pregatesc prin rotatie ce v-am zis mai sus,,,dar Matei nu e mereu tentat sa manance, sau gusta putin si atat.

 

Reactioneaza si el la prajiturile din cofetarii, in special la torturi. Recunosc ca i-am dat, nu mult, atunci cand eram la vreo zi de nastere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda si unele gradinite de stat cu program prelungit au program in vacanta de vara cu o vacanta efectiv de doar 2 sapt in august. 

Asa era la Ioana.

Astept impresii cand veti incepe pt ca la anul voi fi si eu in focurile cautarii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu dulciurile, ce sa zic.

Pe Ioana am ferit-o mai mult timp, pe Iulia am incercat la fel dar o prindea pe Ioana cand manca pe ascuns [batcap]  si uite asa incet incet a gustat si ea.

De casa ii dau mereu sa guste, cand nu ii place scuipa imediat. Cand am cumparat si poftea ii dadeam 2-3 lingurite dupa care ii spuneam ca nu sunt sanatoase pentru copii. Si......ma asculta [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost, la 3, cu tati, a zis doctorul că e doar o iritație a nasului și ochiului, cu cauze atât de extinse că imposibil de prevenit : praf, vânt, microbi, răceală, atâtea suprafețe și contacte noi. Adica a zis că dacă a cedat așa repede la tobradex înseamnă că nu e ceva mai cu moț gen streptococ auriu sau altele. Continuăm încă 2 zile cu tobradex, că la orice antibiotic regulamentar și atât. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

A fost, la 3, cu tati, a zis doctorul că e doar o iritație a nasului și ochiului, cu cauze atât de extinse că imposibil de prevenit : praf, vânt, microbi, răceală, atâtea suprafețe și contacte noi. Adica a zis că dacă a cedat așa repede la tobradex înseamnă că nu e ceva mai cu moț gen streptococ auriu sau altele. Continuăm încă 2 zile cu tobradex, că la orice antibiotic regulamentar și atât.

 

Doamne ajuta! 

Ma bucur de vestile bune si multa sanatate in continuare [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Adevărul e că și eu, și se pare că și tati am fost cu ochi sensibili în copilărie, așa că probabil și Tamara e puțin predispusă. Nimic grav, dar sensibili la praf, mizerie, d-astea...

 

 

Asta sa fie baiul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...