Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

A, nu o descurajeaza nimeni, dar se plictisește imediat de orice, tare mi-ar placea sa fie răbdătoare sa picteze un tablou!

 

Sa stii ca si eu la aproape 8 ani ai Ioanei tot asta mai sper- sa fie mai rabdatoare.

De Iulia nici nu se pune problema [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda, imi pare rau pentru dintisorul lui Tami. 

Matei are un dintisor ciobit inca de pe la 10_11luni.M.am necajit atunci si ma mai apuca uneori, ca are o dantura frumoasa si e pacat de dintisorul ciobit. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc! Și Matei e tare drăgălaș.

Tamara se duce la oameni pe strada și îi apucă de mână, dar abia o smulg de acolo, în schimb pe mine sau pe tati nu vrea, merge/aleargă e singura !

Tare mă enervează că nu știu cum să abordez asta. Dacă mă rastesc, oamenii de uita ciudat că ce, sunt ciumați?! Dacă nu mă rastesc și spun frumos, mă ignora, dacă o ignor e in stare sa plece cu ei.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

În weekend am fost la bazarul copiilor, și am cumpărat o grămadă de jucării puse la vânzare de copii, nu neapărat că am vrut eu cât din cauza că efectiv le-a luat Tamara de pe măsuțe :))

Cum o fi sa ai copil care nu vrea, așa mi-a zis cineva " am fost cu fi miu și am plecat repede că nu a vrut sa stea"!!! Cum adică? Tami era pe toate paturile, in toate sacosele, lua copiii de mână, se juca, am luay-o cu plânsete și țipete.... O fi bine sa ai copilaș cuminte?!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca Ioana era asa cand era mica.

Nu vroia nimic. Cand o intrebam ce vrea refuza orice si scump si ieftin. Efectiv ii cumparam amintiri din concediu cu forta, ca sa zic asa.

Totul a durat pana pe la 5 ani dupa care s-a schimbat macazul.

Acum vrea mereu papusi [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...