Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

De la 10-13. Am aflat de la niște prieteni cu copii mai mari care au avut și ei "la vânzare" cate ceva, ei erau incantati de acțiunea în sine, că au făcut copiii curat în dulap si au hotărât că mai renunță la "chestii" :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

De 2 zile Iulia a devenit mamofila inflacarata.

Ieri dim a gasit-o doamna plangand ca cica am plecat si nu am pupat-o(nu e adevarat), iar azi dim am lasat-o urland ca vrea sa vina cu mine la serviciu si se tavalea pe covor [smulgpar] .

Nu mai zic ca si cand fac baie, vine si se aseaza pe inaltatorul de la chiuveta si zice-  A venit si io [il] Eu o intreb : ce faci Iuli si ea raspunde: tai cu mami Geo( sta cu mami Geo).

Sper sa depasim momentul asta urat de dimineata, ca tare intoarsa pe dos am plecat la serviciu si in masina m-am certat si cu sotul, cu Ioana langa noi [smulgpar] .

 

Of, au si barbatia astia niste replici de efectiv am simtit ca iau foc. 

Trebuie sa lucrez mai mult la autocontrol.

Voi reusiti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

;) eu stau foarte prost cu autocontrolul, îmi consum toată energia să mă abțin cu Tamara și nu mai rămâne și pentru taticu', care o pățește mai des decât e cazul. 

Cu plansul după unul dintre noi, o pățim de mult, am găsit soluția de a nu ne vedea exact când ieșim pe ușă, întreabă și i s răspunde ceva plauzibil. Tati s-a dus sa ia apa, să ducă gunoiul, mami e la magazin, vine repede, ceva ... Chiar ibtr-o dimineața și-a răspuns singura "tati, tati? Gunoi?" :))

Ii trece repede, uită când incepe o activitate, mai își aduc aminte, îi spun la fel.

Dar dacă mă vede ieșind... Vai ce pățește c l care rămâne cu ea, urla și plânge în hohote, trage de ușa, vrea afară să vină după mine, îmi scoate hainele din dulap...

Așa că am evitat să se întâmple asta, ieșim cumva fara să prindă ea de veste, își dă seama că lipsește cineva dar nu mai face așa tam tam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...