Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Daisy, bafta! Mie mi-au spus la stat că o primesc in toamna dacă face la olița. Avem tema pentru vară. Am mai aflat de o Gradi finlandeza in Ploiești, dar e foarte scumpă și nu știu nici dacă e indicata, doar trăim în România.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Din pacate dimineata eu, tati si Ioana plecam toti odata. Pana ieri nu a avut niciodata reactia asta. Sunt tare curioasa maine....

Daisy multa bafta cu gradi. Iti tin si eu pumnii sa reusesti [flo2]  si imi pare rau si de situatia de la serviciu.

Anda, am auzit si eu de Yuppi Koti parca... are cateva review-uri si aici pe DC la subiectul de gradinite. Cat despre buget il depaseste pe al meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! 

 

Uf ce m. am enervat de dimineata. In tramvai, in locul unde stateam a aparut un copil la vreo 6 ani., care s.a oprit langa o doamna la vreo 50 ani. Doamna s. a uitat la el, l.a vazut si apoi a intors capul. Nici gand sa se ridice de pe scaun, totusi i.am atras atentia ca este un copil langa dansa. Tot ea ofensata, ca de ce am "ridicat.o", ca nu era nevoie, ca nu are 20 ani. I.am zis ca bineinteles ca nu are 20 ani, de aceea trebuia sa se ridice. 

 

ma enerveaza la culme oamenii astia... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acelasi scenariu si in dimineata asta.Of.....

Noroc ca am prins un tantar pe geam si i l-am aratat si era f preocupata de treaba asta asa ca am putut sa plec.

Doamna zice ca nici pe ea nu vrea sa o lase sa plece cand termina programul. (noi stam cu socrii si Iuli dim sta vreo 10 min cu soacra pana vine doamna si dupa amiaza vreo ora pana venim noi. Din pacate soacra nu poate sa o linisteasca si nici nu ma pot baza f mult pe ea-ea e in varsta, cardiaca si are grija si de socru care are 2 AVC si e cam in lumea lui).

Mi-as fi dorit si eu gradi, dar cea care este cea mai aproape de noi are doar program prelungit. Eu as fi vrut pana la pranz, apoi o lua doamna si o culca acasa. 

Daisy, no comnent la atitudinea oamenilor. Cateodata realizez ca odata cu inaintarea in varsta unii oameni se inraiesc....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar fi posibil dar nu stiu cum ar reactiona Iulia. In sensul ca poate si-ar dori sa ramana cu copiii. Era altceva daca plecau toti odata.

Mi se pare prea mica acum sa o las 8 ore, plus ca mi-e teama sa nu o pierd pe doamna.

La program prelungit e mult mai expusa la raceli si nu are cu cine sa stea acasa. Asa ca amanam gradinita anul acesta.

Vom vedea la anul.....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...