Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tamara mănâncă morcov, ardei, pară, zmeură, afine, mango, măr, banana, ananas, pepene, kaki, rodie, avocado. Nu mă plâng, crude îi plac. Dar nu pune limba pe ceva gătit :(( acum a refuzat categoric piureul cu pui, ieri orez, alaltaieri ciorba... Le trântește jos :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oho... mananca destule... 

 

Matei nu vrea nici macar sa guste...am.incercat sa.i dau salata verde, castravete, rosii, ridichi, ceapa... nu vrea....

 

Acum ceva timp baga mana in bolul cu salata si cauta ridichea din salata sa.mi dea mie sa mananc.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasă, Daisy, se fac ei mâncăciosi... Până una alta, eu mănânc cu poftă pe lângă ea, nu vrea dar se uită lung. Și în colectivitate mănâncă mai mult. Mereu la Maica mea vrea sa guste chestii pe care acasă le refuza din start!

A descoperit și Tamara pop-cornul, dar nu i place cel făcut acasă, vrea doar din oraș :)) în parc nu se mai satura, acasă îl scuipa :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu au inca formate noțiunile... Tamara dă, nu e problema, dar la fel de fara problema și ia :)) pentru ea tot ce e in jur e al tuturor, intr-o zi martaia la noi să plecăm  cu   alta  masina că îi plăcea eu una alba :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...