Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Cam asta e.

Plus ca trebuie sa fii pe faza si sa actionezi repede. E foarte fina granita intre oboseala si adrenalina maxima.

Daca nu prinzi momentul dupa aia te chinui f tare sa o culci. Mi s-a intamplat de cateva ori cu Ioana.

Si pe Iulica o banui seara, desi cam asta e ora ei de culcare, pentru ca dureaza cam 15-20 min sa-si gaseasca pozitia si sa adoarma. La pranz e mai rapida.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ciudat.... mesajul meu de ieri nu s-a postat.

Va spuneam ca noi am sarbatorit ziua copilului in muci, strare subfebrila, dureri de masele si muuuuulta miorlaiala.

Azi continuam.... fara febra dar in rest la fel.

Coafura rezista [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine că nu mai e febră! Am suspectat-o și eu pe Tamara de febră azi dimineață dar era doar învinsă de la căldură. Are și niste bubițe pe ceafă, și mi-era frica de vreun pojar, ceva, dar cred că sunt de la căldură și soare și praf, in rest nu are nimic.

Azi a adormit mai devreme și a mâncat puțin rău, în schimb a băut apă în continuu mititica. Caldura o cam tulbura. Și eu sunt rea de căldură, fără șapcă leșin in 30 de Min de stat în soare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulica a adormit mai tarziu-prea obosita [smulgpar]

Nu am reusit sa ne mobilizam mai repede si s-a chinuit pana a adormit. La pranz nu a dormit decat 1 ora si seara a fost cu cantec.

Azi a facut mamaie supa cu galuste-preferata ei. Asa ca si la pranz si la cina a servit supa cu galuste [alcool] .

 

Putin probabil sa ia pojar(in general vorbind) ca sunt vaccinate.

Mie mai teama e de varicela, ca nu stiu daca in urma bolii de la 4 luni a dobandit imunitate pe viata avand in  vedere ca sist imunitar era in formare.

Un medic mi-a zis ca la ce forma agresiva a facut atunci sigur nu mai face. ( ce cumpana a fost atunci, eu abia acum am constientizat ca puteau fi reactii ingrozitoare.....)

Altul mi-a zis ca e posibil sa mai faca .... vom vedea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la cumparat de........suzete [batcap] Stiu, stiu nu aruncati cu rosii dar pana nu trec maselutele astea nu am ce face. Si decat sa-si bage manutele murdare in gurita prefer dudica( suzeta). Chiar azi am aruncat una pentru ca atat de mult a ros-o incat a rupt-o.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...