Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

 

 

Hmm.. cred că pentru că tu nu aveai anticorpii și nu a avut de unde să ia, în mod obișnuit trec prin lapte și ajung la bebeluș. Acum cică se și recomanda un vaccin pentru mame in sarcină, adică celor care nu au anticorpii, că așa ajung și la bebeluș. Dar pe cuvânt că mi-e și frica de vaccinurile astea, nu mai știu ce să zic...

 

Te cred dar varicela la adult e groazica, de cosmar.

Mai bine te vaccinezi inainte daca mai vrei un bebe. Daca vine Tami de la gradi cu ea, o sa fie in lant, ca la noi.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mă supără maimuța asta că mănâncă prost, are 12 kg și niște mâini/picioare de țânțar... În schimb are ceva "vâna", azi se plimba cu doua bidoane de 2,5 l de Tușnad, nedesfăcute, deci pline... Nici nu știu de unde are atâta energie că abia înghite 3 guri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt EPUIZATA....... . Astazi cred ca am fost strigata mami, mami de 1 milion de ori. Fetele mele au in permanenta nevoie de mine pt n lucruri. Bineinteles ca le raspund, le ajut cand e cazul si apoi gata( asa gandesc eu)- de fapt pt 5 minute.

Le iubesc de nu pot descrie in cuvinte, dar ma simt f obosita.

Practic treaba mea e facuta in pauza Iuliei de somn si dupa culcarea de seara.

Voi reusiti sa le impacati pe toate, sau macar o buna parte din ele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai sinceră să fiu, nu :)) dar nici nu mă stresez prea tare de ordine și curățenie. Nici de rufe. Doar de mâncare am o grijă, să fie de toate, să avem ce mânca , pentru orice pofta. In rest, le fac mai încet, mai aiurea, asta e. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...