Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Azi a adormit Tamara intr-un minut:)) nu mi-a venit să cred! Era foarte obosita, că dormise 1 h la pranz și mai fusese și pe afară, și deja se maraia și avea tot felul de pretenții, așa ca m-am răstit puțin la ea și am pus-o in pat să se liniștească cu cerutul (voia semințe, sau suc, sau orice altceva nu aveam, ba sa aprind lumina, ba sa facem puzzle...etc etc) și m-am așezat lângă patul ei bombănind că vreau sa fiu respectată, să nu-mi de-a cu ușa în cap...bla bla de mame :)) și când mă potolesc, adormise :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca nu te corectai singura nici ca bagam de seama :))

Urata situatie, cred ca erai plina de nervi...

Saraca Tami, cred ca a fost foarte obosita.... viata asta sociala e foarte obositoare pentru ei:))

A primit patul de la verisor? S-a adaptat in el?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu încă, ei l-au depozitat undeva de unde aștept să nu-l aducă cineva cu o mașină de marfă. Verișorul sta in București, nu l-am dat doar cu numele, deocamdată, că nu a ajuns și fizic. Până atunci, o păzim când o punem in pat, la somn, aranjament nenecesar până în prezent :)) " dar de-acus.. S-a isprăvit...cri, cri,cri :))"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne mai descretim fruntile:

Mainutele mele sunt fan Gasca Zurli. De fapt Ioana este, Iuli doar o copiaza:)). Se uita pe youtube la concertele lor.

Intr-o seara intru in camera si le vad pe amandoua cu bentite de par la gura- de fapt aveau microfon casca precum fetita Zurli [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! 

 

Matei este bine, a fost la mama in ultimele 2 zile (a dormit acolo)....am o perioada tare aglomerata la serviciu si ajung destul de tarziu si ft obosita acasa. 

 

ieri i.am comandat o bicicleta fara pedale, cadou de la mama si sora mea....pentru ziua copilului. 

 

azi de dim cand m.am dus sa.l vad m.a intrebat unde.i bicicleta lui [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...