Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Asta seara ne-am înțeles de minune :" Tamara, hai in pat! Nu, mami! Hai, e târziu! Nu, mami! :))"

"Tamara, uite, cal! Ea: i-ha! Nu, mami, CAL! IHA! Nu, Tamara, se spune Caaal! Iiiii-ha! Ba cal, cal, cal, cal! Nu, mami, i-ha, iha, iha ! " 

Ce sa mai zic, mă înțeleg cu fi-mea PERFECT :)))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Este și foarte ascultătoare, îmi arată degetul arătător și spune "mami, stai", "mami, sshht" "mami, hai" :)) dacă vreau sa cant, mami, nu, nu!

Dacă vreau sa o țin de mână, vrea în brațe, dacă o țin în brațe, vrea de mână :)) intr-un stil atât de dictatorial de nu știu de unde ii vine... Ce Stalin, vai de capul nostru, ibtr-o zi m-a împins în debara și îmi închidea ușa :)) că o certam de ceva...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plus mai noul șantaj cu lacrimi de crocodil, la care pe mine mă umfla râsul, că e și normal că nu o să i dau ceva deja refuzat, cel mai probabil din motive de securitate, că altfel nu prea e refuzată, și hohotește și mai tare când nu mă vede pe mine leșinată de supărare că plânge ea , prințesa :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am o colaborare buna cu fetele, cand le rog ceva fac exac pe dos:))

Ieri am avut lectie deschisa la engleza si am asistat si eu, asa ca am ajuns destul de tarziu acasa. Am rugat-o pe doamna sa stea sa ne astepte ca o ducem noi cu masina acasa.

Numai ca a venit baiatul ei si a luat-o fix cand trebuia eu sa o sun sa se pregateasca. Am zis Ok, nicio problema ca in max 10 min ajungeam noi acasa.

Ei bine, acasa Iulia era toata plansa ca a plecat doamna fara ea, desi s-au despartit cu zambetul pe buze.

A plans neconsolat cred ca vreo 20 min, cum isi aducea aminte cum urla. Degeaba am luat-o in brate, incercam sa vb cu ea.... pana la urma am plans si eu de mila ei :((

 

S-a atasat de doamna foarte mult.

De dimineata am sunat-o si mi-a zis ca a certat-o.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu debaraua, ai patit cum am patit eu cand a scos cheia din usa de la baie si vroia sa ma inchida pe dinafara:))

 

Duminica am fost la biserica si a gasit niste scari... deliciul ei:)). Atatea stiluri a incercat sa urce si sa coboare pe ele pana cand a cazut- se ridica, se uita la mine si zice: nicio pobema [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)) sunt atât de amuzante și dulci  [il]

Tamara mă musca de picior , în joacă, apoi mă pupa, apoi mă umple de bale :)) se joaca ...

Dar e și răutăcioasă uneori, de găsise intr-o seara sa probeze o crosa pe capul meu, i se părea amuzant, până i-am întors favoarea, a mai incercat de câteva ori, i-am arătat și eu cum e sa te trezești cu un poc! In cap, după care a propus singura să lovim in perete, să ne lăsăm capetele în pace...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...