Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aseara cand m-am dus sa ma culc, Iuli facuse pipi in pat.(bause cam multe lichide inainte de culcare).Il chem pe sotul sa ma ajute sa schimbe patul si eu sa o schimb pe ea.

Se trezeste buimaca si zice: ce e mami?. Eu ii raspund ca o schimb ca a facut pipi in pat, si ea: Cum asa mami? Cum adica?

Radeam cu sotul pe infundate [:-)))] dupa care zic, gata acum nani. S-a intors intr-o parte si a adormit imediat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) Tamara e foarte incantata că o mai duc la "bile", la un loc de joaca. Se pune la somn și își aduce aminte, de ridica in picioare "mami, sisi a apă" (mami, fetița ia apă), că era o fată acolo de care îi plăcea și am putut pleca trimițând fata "la apa"...

După care se pune iar pe perna și ațipește.... :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Măi, măi, măi!! Mă minunez singura, se pare că tami se face din ce in ce mai înțelegătoare... Cum sa explic, nu e ceva anume, dar o simt mai receptiva la explicații și la situații, mai atentă :))

Cresc copilașii!! Ce emoționată sunt :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cresc, Anda, cresc....

Cand vad bebelusi de cateva luni in carucioare nu-mi vine sa cred ca au fost si ale mele asa:))

Maine am serbare la Ioana....

Ieri a plimbat-o doamna pe Iuli in psrcul de la gradinita. A vazut-o o educatoare si a intrebat-o daca vrea in clasa.

A zis imediat da [fal] , a spus cum o cheama, cati ani are, ba chiar s-a si imprietenit cu 2 fetite.

A ramas doamna f uimita cat de dezinvolta era.

Nu va mai spun de mine [fal] ,cand imi aduc aminte ca Ioana plangea in fiecare zi de frica sa nu o lasam acolo [batcap] . Pe inserate mergeam cu ea si ii aratam ca sunt luminile stinse, e lacatul pus la poarta si nu e niciun copil inauntru.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am luat coronita [:I]

Am ratat momentul cand i-a inmanat-o [zirea] ( Iulica e de vina) dar cand am intrat in clasa si am vazut-o, mi-au dat lacrimile instantaneu.

Iulia a fost nedezlipita de noi de la ceremonie si cerea mereu langa Bulinuta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...