Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea decembrie 2014 - capitolul 7


Recommended Posts

Eu nu mă iau după ce scrie, și dacă vor neapărat se pot ascunde f bine ingredientele aiurea sub denumiri de neînțeles. Dar mă iau după gust. Simt imediat dacă e zahar sau conservant . În astea nu am simțit. 

Am fost azi la edenland, dar am ajuns târziu că am uitat sa ne uitam la program și mai rău am făcut că în jumătate de oră de închidea, adică 8.30, și mai rău am intaratat copila care a bâzâit tot drumul de întoarcere :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ei uite eu nu pot face deosebirea intre gusturi-decat daca e f f artificial, in rest nu-mi dau seama.

Of, cam tarziu aleasa ora pt Edenland.

Cum ati impacat-o pe drumul de intoarcere, ma gandesc ca fiind si obosita si suparata a fost cam greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am miros f bun :) și îmi place f mult sa mănânc, am mâncat mereu atentă la gust, iubesc gusturile :) 

Am impacat-o cu telefonul, dar și când am ajuns acasă tot zicea "alt ui" adică "alt tobogan" că așa i-am spus când am plecat că mergem la alt loc de joaca :( dar incercam sa mergem azi mai devreme 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! 

 

sunt in drum spre casa de la serviciu, ft obosita. 

 

i.am repetat analizele lui Matei: pipi, kk, sange si exudat nazal & faringian. 

 

in continuare ii ies hematii in urina, de data asta i.au iesit analize modificate si la sange, i.a iesit stafilococ auriu in nasuc....cam multe. 

 

Maine cred ca o sa za am un raspuns si de la pediatra. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc! 

 

azi de dim am reusit sa ma uit in gurita lui, cand il spalam pe dinti... pare rosu in gat si mi se pare ca am vz si ceva pete pe cerul gurii... 

 

Am inteles ca este epidemie de herpangina... 

 

Un prieten de.al lui Matei are acum herpangina, cred ca a luat de la gradi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi pare asa rau ca nu mai reusesc sa mai scriu, este infernal la serviciu, au plecat din colegi, a plecat si seful cu care ma intelegeam binisor... am cam ramas singura pe plantatie... si seful mai mare ma seaca zi de zi cu taskuri noi, ca nu apuc sa.mi termin treaba mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...