Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Povestioare amuzante cu si despre copii!


Recommended Posts

Mi-a venit in minte acest topic pentru ca eu consider ca perioada de la 1 an -1 an si jumatate pana pe la 4-5 anisori este plina de fel de fel de intamplari hazlii.

Cred ca ar fi bine sa ne mai descretim fruntile, stiu ca eu o fac de fiecare data cand cea mica mai face cate o ''prostioara''.

Asa ca hai sa ne impartasim faze , de ce nu poze hazlii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am sa incep eu  [:)]

 

Baiatul cel mare are acum 10 ani, dar pe cand avea doi ani numea trenul f-t f-t f-t (puneti u in loc de liniste) Asa cum noi ii spunem tututu, danezii spun altfel, si fiind in gara de nord vede Carl al meu trenul si incepe sa strige cu o fata fericita f-t f-t f-t  [pk]

 

Cand avea Carl 4 ani vine de la gradi si-l intreb ce-a facut azi. El spune, ne-am jucat de-a mama si de-a tata. Il intreb, si tu cine ai fost? Carl: catelul

Cel mic are trei ani, si de curand l-am intrebat ce-a facut la gradi. Imi raspunde ca s-a jucat de-a mama si de-a tata. Il intreb, si tu cine ai fost? Felix: pisica  [:)]

 

Felix avea doi ani si jumatate si pipi mai facuse la wc, dar caca doar in scutec. Intr-o zi il pun pe toaleta sa incerce sa faca si caca, cand deodata incepe sa tremure si sa planga. Il iau, il imbratisez si il intreb ce s-a intamplat. Abia dupa cateva minute cand si-a revenit, imi spune speriat ca el are gaura in fund  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...