Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

OSCAR 2017


viviana

Recommended Posts

Se pare ca nu a fost singura gafa: o cineasta australiana s-a vazut in filmuletul omagiu celor disparuti [fri] . Doua gafe de acest calibru intr-o singura ceremonie it's just too much, nu-i deloc profi! Nu pot trata cu lejeritate un astfel de incident, nu la acest nivel. Asa a fost si anul trecut cind a fost anuntata din greseala o alta Miss Univers. Imi este mila de emotiile atitor oameni care s-au bucurat pe degeaba.

Pai poate creearea emotiilor false o fi trendul ultimelor evenimente de genul asta!!! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 86
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am si eu o curiozitate. Care e chestia cu C. Affleck , e acuzat de viol? Ca pe aici asa a aparut in presa. 

 

Da, a fost acuzat de doua femei diferite. A fost dat in judecata si procesul a ajuns la “settlement” (el a platit o suma de bani sa nu se mearga mai departe). Cind ambele parti ajung la settlement, detaliile nu sint facute publice.

 

http://nymag.com/thecut/2016/11/why-the-casey-affleck-sex-harassment-allegations-wont-stick.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma mir ca un om cu banii lui are nevoie sa sara pe unele sa le violeze, cind poate plati un harem daca vrea.

 

Hai mai, Letitia...chiar asa? Zau?

De cind este violul o crima care are de a face cu sexul?

 

Citi bogati/saraci/albi/negri/indieni/romani/americani/blonzi/chei/grasi/slabi violeaza in virtutea bogatiei/saraciei/rasei/nationalitatii/standard de frumusete?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...