Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

Mai fete,

 

Nu ii cam mult 150ui menopur + 150ui gonal (10 zile ) ? Pe 08.03 incep cu stimulare.

Tot de pe.08.03 am si clexane 4000ui (tot 10 zile)

 

Am incepu astazi cu ac microgynon pana pe 28.02. (Sper sa nu imi fie rau de la ele)

Din 27.02 introduc si diphereline o juma de fiola.

Daca merge totul bine pe 20.03 punctia si pe 23.03 embriotransfer.

   Nu e mult dear!Si eu tot doze de 300-350ui am avut,iar Maru a avut doze si de 500ui.Referitor la zile am avut si 12z cu dozele astea,iar Maru cred ca mai mult(nu bag mana in foc).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor.

Bafta la teste Melissa, Piscotel!

Legiuta sa creasca foliculii!

Eu mai stau intinsa, ma mai ridic. Nu pot sa stau foarte mult nici în picioare, nici pe scaun, nici în pat ca nu am rabdare. M-a durut burtica inspre ovare, ca o fierbinteala, destul de bine azi. Am luat un No-spa, mi-a mai trecut, acum vad ca m-a luat din nou.

La noi blastocistii au si eclozat natural 3 dintre ei, inainte de inghetare. Am fost foarte bucuroasa de vesti. 

Va pup pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu e mult dear!Si eu tot doze de 300-350ui am avut,iar Maru a avut doze si de 500ui.Referitor la zile am avut si 12z cu dozele astea,iar Maru cred ca mai mult(nu bag mana in foc).
Da ma ca doar la primul Fiv am avut din start 500ui menopur. Da parca asta ii doza maxima, nu? Tu Dea da de ce drac mi.o dat diphereline din 27.02 pana in 17.03? 19'zile Si din 08.03 incep stimularea.....? Ce fras pe o parte inhibam si pe alta bombardam cu hormoane? Io nu sunt blonda, ca is un roscat apus de soare.... Da nu inteleg nimic.... [smulgpar] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bucur ca e din nou activitate aici  [clo]

 

mimi tin pumnii  [flo2]

 

 Ramo  [alcool] cam atat am avut si eu,cate 300 unitati.Doamne ajuta!  [pup]

 

Ella  [flo2]  mult succes!

 

Piscotel beta grasana sa ai!  [pup]

 

Ligiuta un rezultat bun iti doresc!

 

mult succes tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...