Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

Ligiutza, Doamne ajuta pe amândouă si pe toate fetele! [flo2]

Mimi, ma bucur pt tine, pana acum ai avut parte numai de vesti bune, totul a decurs ff bine, si sunt sigura ca vei primi încă o veste minunata când vei face testul! [flor]

Velvet, multumesc  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Cam asa cum ai zis...inhibare si apoi bombardare.Multi medici merg pe protocol lung pt a o obtine rezultat mai gros.Altii merg pe calitate,mai putin si cica mai de calitate.

 

Pai eu dimineata inhibez si seara bombardez?

Ca la mine se suprapun perioadele de inhibare cu cea de stimulare. Adica fac pana la sfasit substanta de inhibare..

 

Si scria in hartiute pe undeva ca pe toata perioada stimularii este interzis relatii sexuale  [zid]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo eu am decalat punctia, o aveam initial pe 6 feb...acum sa vad ce imi zice maine

 

Stiu ca ai decalat, ca facusi prelungit stimulare. El calculeaza 10'zile initial.

 

Si vezi 6 feb tot zi de luni.

Zic ca maine o sa te cam programeze pe luni pt punctie.

 

Ce zice? Cati foliculi ai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prietenei mele i s-a spus ca in primul trimestru mai cu grija asa... iar ea s-a conformat: n-a facut deloc sex! Iar la prima eco morfo i-a spus ca e totul bine si ca poate face sport usor (e o tipa f activa din acest punct de vedere) si sex fara probleme. Acum na, depinde de la sarvina la sarcina, sper ca nu te confund...parca ai sarcina gemelara?! Atunci riscul creste cred. De ce nu le scrii sa ii intrebi? Nu mi se pare deloc aiurea, mai bine decat sa te risti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...