Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

 

 

Ca tot vb de relații sexuale aici,am si eu o întrebare,stiti cumva cand pot sa reiau activitatea sexuala?Sapt viitoare intru in 12s dar medicul nu ne-a zis nimic....noi de prin Decembrie la început am oprit activitatea sexuală.

 

Dana, eu zic Stop joc la tine.

Eu una nu m.as risca.

 

I.am spus soatei "my dear, dupa ce raman insarcinata iti dau voie sa na inseli cu manuela. Lucru manual si atat." :))))))

Rade asta de moare pe aici pe langa mine. Imi spune ca de cad ma extra hormonez si vitaminizez is tot mai nebuna da supravietuieste el cumva   [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ca tot suntem la

subiectul asta,eu fac parte dintr-un grup de fete care au facut fiv,majoritatea din America si una din UK si lor nu le-a spus sa se abțină de la relații sexuale,unele au facut chiar imediat dupa transfer si eu ma minunam si enervam pe medicii lor,ma gândeam ca le afectează cumva șansele de reușită.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca am citit candva chiar ca sperma ajuta la implantare si ca e indicat sa faci sex dupa transfer, insa doctorii nostri-s mai conservatori. Zici tu ca esti pregatita, dar parca te vad ca tremuri toata cu gandul la bebei cand e sa se intample! Mai ai si tu putina rabdare pana ajungi la dr si-l intrebi. Vezi ca se pare ca orgasmele produse prin masturbare sunt mai mari producatoare de contractii, fata de cele datorate unui act sexual, asa ca ai grija ce idei iti vin!   [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     Dana,cred ca de tzitze nici nu vezi dodoasca asa ca daca ai ganduri singura sa rezolvi problema iti vor trebui ceva indicatoare [:-)))] ...sorry,dar nu m-am putut abtine.Voi sterge mesajul dimi sa nu ne creada lumea duse.

     Eu imi tot amenint soata ca e ultima luna cand poate face prostioare....si el spune "asa ai spus si luna trecuta" [batcap] si-mi trage teapa de zor....Se va ruga el de mine...mai putin:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...