Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Foarte frumoase filmele Dea si mie mi-a placut foarte mult The Age of Adaline.

Ella am simtit si eu recent emotia asta ca "daca am ce", dar trebuie sa ai incredere ca o sa fie bine. Iti tin pumnii. Te pup. Eu ma simt bine sper, ca a trebuit sa termin niste treburi la calculator si am stat în picioare si parca m-a luat asa o durere de burtica. Eu am un suport pentru tastatura si prefer zilele astea în picioare decat jos pe scaun. Acum m-am intins, fac o pauza. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty  [flo2] Sarcina usoara!

Bella - de la doctor stiu ca nu se considera intarziere decalajul de pana in 2 ore. Cat despre vin, eu in perioada stimularii pentru punctie sau ET m-am mai delectat cu un pahar pe saptamana. Cata vreme nu e o obisnuinta sau exces nu cred ca dauneaza. Pe mine ma relaxa.

Ella bafta cu endo buclucas.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Mimi,dr meu mi-a spus ca intr-o deficienta sau absortie proasta sa nu bag mai mult de un ovul de 200mg deodata.Mai bine mai des si doar 200 daca nu apar sangerari si trebuie sa completam si oral sau injectabil.La o tura de monitorizare pt ca aveam mult estro in meniu si ca sa balansez cu utro bagam 200utro la 4h.Seara bagam unul si dupa 30-60min mai bagam unul ca sa nu ma mai trezesc in timpul noptii.El nu da doze mari si rare...mai dese si mai mici:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...