Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

Piscotel sunt bine si ma rog sa ai parte de tot ce iti doresti. Sunt in saptamana 18 si bebelinul creste. Am scapat de hematoame, dar acum fac Clexane 0.4, pt ca din pacate la ultimul control am descoperit o insuficienta placentara. Voi merge marti iar la control si sper ca Clexane-ul sa-si fii facut treaba. Si la hematolog merg miercuri sa vedem cum stam cu analizele si daca doza e suficienta.

Va citesc din umbra si sufar sau ma bucur pt fiecare in parte. Melisa stiu ce inseamna un esec, dar stiu ca vei gasi putere sa lupti si sa iti implinesti visul.

Va pup pe toate fara exceptie si astept vestile bune de la fiecare  [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sarcina usoara MikiVas!

Ella eu am endometrul bun si pana acum nu s-a prins nici o sarcina si am mai citit cazuri de reusita cu endo micut si chiar imbatranit. Poate daca esti nesigura cat e de bun transferi doar 1 embrion si asa poate nu te mai gandesti decat ca ai incercat totul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa  [flo2] 

Dea, am avut prima întâlnire cu embriolog, ieri dupa punctie, si bineînțeles ca pe mine "m-a acuzat" de embrioni, cum ca din cauza ovocitelor nu au mai fost buni embrionii si ca gigeii soțului sunt ffff buni. Sper măcar de data asta sa fie câțiva buni, ca nah am mai luat si eu suplimente cam o luna jumătate, nu e foarte mult dar comparativ cu prima data, când nu am luat nimic, este ceva. Zicea ca fragmentarile au fost din cauza ovocitelor nicidecum a gigeilor! Te rog pe tine si celelalte fete care au mai trecut prin asta sa ma lămuriti. Vouă ce v-au spus doctorii?  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...