Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dimineata, pipi test Barza, sensibilitate 10 UI. In minutul 3 incepusem sa vad ceva, dar era doar rodul imaginatiei mele. Imi pare rau ca nu l-am aruncat, pentru ca la o ora dupa, cand m-am apropiat de el, am vazut o umbra in locul celei de-a doua liniute. Nu e subtire, cum era linia de uscare de la testul Viola, are cam aceeasi grosime ca linia de control, insa probabil ca si liniile astea de uscare sunt diferite, de la test la test... 

Dea, beta o sa fac miercuri. Nu as suporta sa fac beta de doua ori. Si asa dezamagirea e mare :(((. 

Mimi, multumesc mult, insa eu nu mai sper.  Dar iti doresc ca macar tu sa ai parte de fericirea de a avea o beta mare. Doamne ajuta sa fie asa!

Motisor, Velvet, wait for me!!! De miercuri seara voi avea voie oficial sa beau si macar sa n-o fac singura (ma mir ca imi mai vine sa fac glume in starea in care sunt)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel minunile se mai intampla.... Spera ... Eu la fivul trecut am facut pipitest si desi in 5 min nu s-a vazut mai nimic la 30 min am zis sa ma mai uit si era o umbra de linie ... la beta s-a vazut minunea mea care am dus-o pana la 5 luni .... Am decis sa nu mai fac pipitest ever ... Beta e sfanta chiar daca trebuie sa o astepti ... Acum ar fii o minune la mine dupa experienta avuta sa imi iasa o minune pe natural... as soca pe toata lumea... Pe 7 feb am avut controlul la dr si aveam un folicul de 20 mm care astepta sa iasa si am zis sa ma pun pe treaba... azi vad ca ma cam inteapa pe la uter.... Ce ar fii sa se fii concretizat cu un ghemotoc de minune care incearca sa se lipeasca? Poate barbosul nu e asa negru pe cat credeam eu ... [soricel]

 

PS: asa arata testul meu dupa 30 min ...

post-143816-1422715_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Piscotica,scot matura la tine...de miercuri ai voie sa bei oficial de bucurie,cu moderatie bine'nteles...si apoi pauza vreo 12luni.

    La donate multe fete au facut pipicheck de prin z10-12 de viata a embrionilor si f putine s-au pozitivat...beta era timida dar a fost pozitiva.

   Motilica,un pupic de la mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella mult noroc iti urez!

Motisor doamne ajuta poate chiar e cv acolo .

Piscotel asa mi-a ieșit si mie testul barza,abia dupa cv timp sa vz linia cum trb,o sa caut poza si o sa o pun aici sa faci comparație.

Am citit aici ca se vb de endometru mic,chiar zilele trecute citeam pe SOSI cum fetele de acolo se plângeau de endomentru mic si acum sunt însărcinate,una din el chiar nu i-o aveam peste 7.

Fetelor  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EllaMari, daca endo are o structura trilaminara ft buna, se poate face transfer si la valoarea asta. Nu ti-a suplimentat estrogenii cu climara? La FIV-ul din mai am avit 6,5 mm inainte de transfer si s-a prins. Ca s-a oprit sarcina la aproape 7 sapt este alta poveste.

Bafta sa ramana toate maine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...