Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, Moti, testele voastre erau clar pozitive. Daca mie mi-ar fi iesit a doua liniuta ca a voastra, nu mai aveam discutia asta. La mine nu se poate nici fotografia, atat e de slaba :((. Baza liniutei e o idee mai vizibila, dar se pierde incet. E linie de USCARE, gata. 

Dea, multumesc pentru incurajare, dar nu mai pot spera. 

EllaMari, ai incredere in medic si in corpul tau. Si in Doamne-Doamne, desigur. Transfera doar un embrion daca ai indoieli. Iar daca ai embrioni putini, poti amana transferul, pana cand simti tu ca ai mai multe sanse de reusita. Tin pumnii stransi si tie si Ligiutzei! In Mimi si in voi doua imi pun sperantele acum.

Motisor, se mai intampla si minuni :) Doamne ajuta sa fie si cazul tau.

Melisa, sper ca esti mai bine. Te imbratisez strans. Acum stiu ce simti....

post-149984-0-27468700-1486991912_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu pun poza ca sa va arat ca nu se vede nimic (doar eu vad o umbra, si doar cu ochiul liber), si tu Dea, ce faci? :))))) Dea, tu esti o draguta, stiu ca nu vrei sa-mi pierd speranta. Apreciez si iti multumesc mult. [pup]

Nu mai cred in minuni acum. Am crezut in embrionul meu, fetelor, chiar am crezut, in ciuda faptului ca avea doar 4 celule. Am vorbit cu el din prima zi (stiu, par nebuna), m-am rugat sa ramana cu mine, am stat aproape non-stop cu mana pe burtica incercand sa-i transmit ca sunt acolo pentru el. Dezamagirea e atat de mare, ca nu o pot exprima in cuvinte. Plang pentru ca stiu ca nu mai are rost sa sper. Ce-i mai rau e ca nu mai pot spera nici la embrionul ramas. La doar 6 celule, dezghetat si inghetat la loc, cum sa-mi mai pun sperantele ca va supravietui unui nou dezghet si ca va fi si luptator? Si mai rau e ca nici la FIV2 nu mai pot spera. Daca la AMH 0,8 am obtinut 2 ovocite si 2 embrioni de ziua 2, la AMH 0,4 ce asteptari sa mai am? Unde sa ma mai duc?????? Cine m-ar mai putea ajuta?

Stiu ca imi intelegeti disperarea pentru ca multe din voi ati simtit-o de prea multe ori, de mult prea multe ori....Mai rau, unele ati pierdut sarcini inaintate...

Va multumesc mult pentru sustinere, incurajari si ganduri bune!!!  [flor] Va doresc din suflet ca macar voi sa reusiti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Da,Piscotica vreau sa nu-ti pierzi speranta...pt ca ea va muri ultima.Daca la mine inca nu a murit nu va muri nici la tine.Te cred ca esti dezarmata,dezamagita si suparata pe toate dar pana miercuri mai poti spera.Si eu am vorbit mereu cu puiutii mei chiar daca nu au ramas cu mine...uneori ii plang si ii rog sa se intoarca in alte trupuletze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...