Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

    Cand faza luteala e mai lunga de 14z ceva nu functioneaza cum trebuie.Chiar daca ai ciclu mai scurt decat de obicei nu inseamna ca intri la menopauza.Pot fii doar cicluri unde ai ovulat mai devreme.Eu ovulez devreme si alti gineco imi spuneau ca intru la menopauza...dar eu toata viata am ovulat devreme,doar ca nimeni nu m-a ascultat.Luna asta am ovulat in z7...ceva nu a functionat cum trebuie,cred ca s-a scurtcircuitat ceva.

   Te pupic Velvetina si lasa gandurile negre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet, mai degraba, iti faci planuri cum o sa fie si ce sa mai faci in plus pentru transferul viitor. Te-ai gandit sa incerci intralipid de ex si poate sa nu mai fie nevoie sa iei atat de mult Prednison? Eu de ex apropo de durata ciclurilor am o luna mai scurta si una mai lunga in functie de ovarul pe care ovulez. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo poti sa mai iei Coenzima Q10, daca nu sub forma de Ovoenergen sau Ubiquinol, ca poate is prea scumpe, orice alta forma, Omega 3, eu am luat ani de-a randul in preconceptie Femibion 1, daca nu Taxofit si Magneziu ca sa se asimileze vitamina D. Tu nu mai retin ti-ai facut profilul trombofilie ereditara, ca pentru asta in functie de ce-ti iese la analize, poate ar trebui sa iei si Aspenter.

Aaaa

 

Profilul t

 

Acum am văzut.

 

Îmi face figuri tel asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saltut fetelor, ma alaturi si eu voua  [flo]

Am la activ un FIV nereusit, si urmeaza sa fac primul FET.

Vroiam sa va intreb pe cele mai "experimentate" in acest proces, ati avut sangerari abundente dupa injectia de Diphereline?

Va tin pumnii la toate, si sper sa citesc numai mesaje de bine!

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi imaginez ca nu e usor  ... am si eu 2 prietene divortate si destul de greu cu relatiile, dar au copii. Cred varsta asta peste 35 ne face oricum mult mai pretentioase, daca pot sa zic asa, sau e mai greu sa intalnesti o persoana potrivita. Si totusi de unde stii tu ce poti sau nu poti 100% sigur  [:)] pana nu stiu sa incerci, ca nu poti concepe spontan. Ai probleme la trompe? Ca daca nu un partener nou poate aduce o schimbare de fertilitate (chiar am citit candva o chestie de genul ca avand numai un partener timp indelungat se obisnuieste organismul cu el si apare un fenomen de infertilitate ... dar nu imi mai aduc aminte sa reproduc exact) si cine stie, da-l incolo de AMH.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...