Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 141


Recommended Posts

   Eu am facut ultimul fiv pe natural,dar ne-am ambitionat sa culegem 2oute si am facut si 4z de stimulare(ultimele 4z) cu 75Menopur.Ceva nu a functionat cum trebuie si in z3 erau dezastruosi embrionii,aveau fragmentatii mari.Poate daca lasam doar 1out era ok...nu avem de unde sa stim.Sunt prea multe variabile.Oricum transferul nu il faceam atunci pt ca endo era 5,5mm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele,voi dupa fiv a-ti ramas cu dureri la burta?Am dureri destul de mari,mai ales acum cand sunt in perioada de ovulatie(sau cel putin asa ar trebui) si ma doare in dreapta dar mai spre mijloc ,e ceva asemanator cu durerea de dupa punctie dar nu atat de tare.Si luna trecuta am patit la fel.Am vb cu o fata cu care tin legatura de am facut amandoua fiv in acelasi timp si ea se vaita la fel ca a ramas cu dureri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella sa fie lipiciosi .... Felicitari  [deziuata]

 

Laurita si eu dupa fiv , dupa pierderea sarcinii , camd am avut prima menstra am fost intamplator la control pt a vedea cum arata uterul dupa cele doua chiuretaje si am nimerit sa fiu chiar aproape de ovulatie...aveam un folicul de 20 mm si a doua zii am avut ceva intepaturi pe ovarul drept unde era foliculul... probabil ca dupa punctie se poate intampla sa ramai cu sensibilitate la ovulatie ...

 

La mine pot sa cred ca a ramas sensibilitate la punctie pt ca am avut foliculi multi recoltati... 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...