Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Neatza babute dragi!

    Am reusit sa-mi pun fundul jos si tot ma gandesc la visul de azinoapte...tare ciudat.Visam ca era Pastele catolic,parca eram in bucataria parintilor mei si terminasem de gatit,pregatit cand am realizat ca nu facusem drobul si nici nu vopsisem oua.Ma gandeam "lasa ca fac de Pastele ortodox",la care soata imi spune ca ala trecuse...dar ca nu e bai pt ca ei nu papa oua fierte.Si tot ma stresam in vis de unde iau urgent oua vopsite si drob.Nu vorbisem nimic de Paste zilele astea,deci nu stiu de unde mi-a venit noaptea in minte Pastele.

    Ma pun sa caut ce inseamna ouale in vis.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Saru'mana Motilicule!

    Am citit N variante si bune si naspa...nu ma mai gandesc.

    Asa vreme naspa e la noi,e o ceata ca nu vezi mai departe de 10m.Vremea asta te indeamna la hibernat.Nu am chef de nimic,dar ma mobilizez sa nu stau degeaba.Am vrut sa decongelez lada de carne,dar e prea frig sa stau cu mainile in congelator.Cred ca ma pun sa fierb niste oale cu cenusa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melissa multumesc speram sa fie bine  [flo]!

Ligiutza Doamne ajuta la transfer [floare3]!

Eu nu prea visez defel, ce sa mai interpretez  [:)]. Dar soacra mea a visat in anumite momente niste vise care i-au dat de stire ceva anume sau au facut legatura cu o anumita situatie.

Motisor foarte draguti cerceii, esti priceputa. Eu nu le am cu din astea, insa am o prietena care scoate minunatii din mainele ei. 

Va pup pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...