Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Frumosi Moti cercelusii!Parca sunt ciorchini de catina:))

    Eu visez tot timpul cand dorm,dar dimineata uit ce visez.Imi amintesc visul pana ajung la baie,apoi zdronc se reseteaza memoria,rar imi ramane in minte.Cand am somn fara vise ala nu e odihnitor,ma trezesc mai naspa decat m-am culcat.

     Mi-am pus oalele la fiert...am ocupatie toata ziua daca nu se schimba vremea si nu ies afara.We minunat girls!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu visez mai mereu,dar i mi e frica de vise pt ca i.mi prevestesc de cand ma stiu Prin octombrie anul trecut am visat ca eram insarcinata,ca se oprise sarcina din evolutie si dr.voia sa ma chiureteze cu un cutit de bucatarie.Si uite ca in dec.am avut beta pozitiv si a scazut.Bine ca nu am ajuns la chiuretaj.Si de multe ori am visat diverse chestii care s au indeplinit.Sper sa nu mai astfel de vise dar din pacate nu scap de ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel esti micuta dar o persoana puternica si cu suflet mare!…si sunt sigura ca vei gasi persoana potrivita cu care vei imparti si bucuriile si necazurile. Cand va aparea, va stii sa treaca dincolo de carapace…..si eu mi-am gasit jumatatea tarziu si eram o persoana care parea sobra, extrem de sobra poate….dar a stiut sa vada dincolo de asta.

Te imbratisez cu drag!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...