Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Succes, Ligia si bebe lipicios. Eu la primul FIV am "bolit" aproape o saptamana si rezultatul a fost negativ.

La al doilea, la o ora dupa FET am avut programare la hematolog, deci am luat-o "lipa-lipa" intrece cele 2 clinici - care sunt la 10 minute una de alta si apoi am stat pe scaun sa imi astept randul, si de a doua zi la serviciu. Am dus o viata absolut normala, fara nici un fel de excese. 

Oricum vei proceda, important e sa simti ca ai facut tot ce ti-a stat tie in putinta!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fara plimbare ligiutza,macar primele 3 zile,apoi plimbari scurte, eu am iesit la plimbare prin ziua 5-6 ca nu aveam cu ce ma imbraca de revelion si nu colindasem decat jumatate din mall cand m-a taiat burta jos,sa mi se faca rau in mall,abia am nimerit parcarea sa ma urc in masina sa plec acasa.Asa ca nu te aventura chiar daca te simti bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel foarte emotionanta povestea ta... intr-o mica farama ma regasesc si eu in ea...tot ii ziceam mamei mele ca daca nu o sa-mi gasesc perechea in viata nu ma va interesa si am sa merg la vitro sa imi indeplinesc macar visul de a fi mamica....asta era pe vremea cand habar nu aveam despre nimic, mai exact acum vreo 8 ani...poate mai din gluma mai din serios m-a urmarit oarecum ce am spus atunci si uite ca am ajuns tot la vitro chiar si cu pereche....consider ca nimic nu e intamplator iar tu esti intradevar o femeie f puternica, sper sa primim toate macar jumatate din puterea ta de a merge mai departe indiferent de circumstante sau de cate ori ne impiedicam si cadem...esti chiar un adevarat exemplu si ma bucur ca te cunosc macar asa pe cale virtuala [flo2] [grup]

Motisor de abia acum ne dezvalui ce fire de artist se ascunde in tine...sunt minunate...eu nu am rabdare cu lucrurile astea migaloase desi si eu sunt uneori nevoita sa fac chestii pt abilitati la copii...iti trebuie o rabdare de fier! desi cred ca pt tine e un fel de relaxare [:)]

Ligiuta lipiceala maxima iti doresc pt urmatoarele 9 luni! [;)] 

 

Si daca tot vorbeati de filme, sa va mai spun si eu cateva care fac parte dintre preferatele mele exact in ordinea in care le scriu....

 

 ROMANTICE: The notebook, P.S I love you, Sweet november, August Rush, The best of me, One day, Safe Haven,Pride and prejudice ...

DRAME:  The mayor of Casterbrige, Tess of the D'urbervilles, The painted veil, Cold mountain, Memoirs of a Geisha, Doctor Zhivago,The new world, Wuthering Heights (2009),The piano ...

 

Daca cineva e interesat de comedii romantice sau basme am si acolo listute  [:D]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...