Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

Fetelor,

 

Va tzuc pe toate!

 

Ligia îți țin pumnii fffff strânși! 

 

Laurita și eu tot ubiquinol iau, 2/zi....Cred că trebuie 3/zi da nu mai pot baga atâtea in mine....

 

fetelor

 

mult noroc la toate!

 

eu am cam pierdut șirul discuțiilor astăzi....

am avut o noapte de cosmar cu pruncul: vărsături, fuga la urgenta, pimbat prin secții și perfuzii până astazi la 15:00.... Plânsete....Tot tacamul...

 

dupa care fuga la munca și ședința "extraordinară" cu presedintele companiei și sindicatul (negocieri) urlete, nemultumiri și cerințe exagerate....

ca la nebuni....

 

pfaiiiii cat mă bucur ca maine îi sâmbătă.

 

 

va tzuc pe toate!

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ramo sanatate copilului! [pup]
Mulțumesc Veve [pup] Îi ok acum....  Numa ce îți spuneam in urma cu ceva timp că eu cu prințul meu sunt abonată la caca maca...Rupt de foame pe biscuiți și stix-uri... Lichide doar săruri vreo 2 zile. Daca nu mai vomita si îi ușor nervos că nu are voie sa pape nimic [:-)))] Sper să doarmă în curând toată casa să fac și io contact cu patul, că îs telighidata pe aici [:-)))] Acum îs prinși cu TV ul și "talentații" de pe ProTv [alcool] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sanatate multa Ramo ... Sa fie sanatos, voios, voinic ...
Mulțumesc din suflet Morișor!!! Îi un ștrengar maxim, iubit la extrem până și de cadrele didactice și asta profita de numa... Acum nu mă lăsa să stau 5 Min in bucătărie că urla după mine: mamiiii vi să stai cu mine?.... Rad singură pe aici de el ... Doamne va doresc din suflet și în toate rugăciunile mele îi cuprins tot clubul babutelor, să vă ajute Dumnezeu să simțiți și să trăiți sentimentele pe care le trăiesc eu! Nu exista cuvinte sa pot exprima cum ți de umple sufletul de iubire și uiți de tot răul din lume de cate ori te striga puișorul tau. Pe: săptămâna trecută v.am pomeni în rugăciunile mele la mănăstirea Colt. Scorii mei stau in zona și îi singurul lăcaș in care simt energie pozitivă... Da bine...Nu umblu eu pre mult... O sa merg in tot postul Paștelui și o să pomenesc in "discuțiile" mele.... Eu nu sunt o tipa religioasă, sunt credincioasă și cred că cineva acolo sus o să ne binecuvinteze pe toți. [:)] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sper Ramo ... Momentan sunt suparata un pic pe Doamne doamne ... Cum il alint eu , pe barbosu ... Sper ca sa imi dovedeasca ca pot exista minuni pentru fiecare din noi ...[/quote

 

Nu ai cum sa nu fi supărată Morișor....

Și eu am fost....Uneori sunt și sunt conștientă că o să mai fiu cu vârf și îndesat.....Așa simt eu...

 

Tot timpul am spus: la cata " uie" am luat eu la viata mea am surplus de calciu in organism...  [:-)))]

 

Dar merg înainta și niciodată nu încetez sa sper și pe de altă parte sunt pregătită pt orice... Nimic nu o să mai fie o mega surpriză pt mine....

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...