Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

Va multumesc din suflet si eu o sa ma bucur si mai mult pe parcurs. Oricum salta sufletul de o bucurie pe care nu o pot controla. Corinka nu stiu ce sa zic ca a fost un embrion de ziua 5 cu Assisted Hatching. FIV-ul l-am facut in Iasi, orice alte detalii le dau doar in privat despre clinica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laurita, nivelul estradiolului (E2) reflecta existenta ovocitelor in foliculii crescuti prin stimulare si se urmareste in primele zile ale ciclului.

Rezerva ovariana este reflectata de hormonul antiMullerian (AMH). Dupa acesta se ghideaza medicii in comceperea planului de stimulare ovariana. La um AMH mic e nevoie de o stimulare mai puternica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna seara fetelor. Am fost astazi intr-o stare de emotii mare. Am primit rezultatul acum pe seara. Fetelor sunt insarcinata, beta 1090, nu credeam ca o sa primesc o veste buna. Am avut acele crampe vineri, ca niste sagetaturi puternice si inca una duminica. Si sanii mariti si durerosi, asa cum i-am avut doar la sarcina naturala, o durere aparte si care nu a disparut, poate azi in asteptarea asta parca ii simteam mai putin. Apropo de ce ati facut dupa, eu am stat intinsa primele 3 zile, apoi 1 zi am mai iesit si apoi pentru ca asa s-a nimerit la mine si am putut, am stat mai toata saptamana trecuta intinsa, dar am si iesit maxim 2 ore in vreo 2 zile. Am o bucurie in suflet pe care v-o doresc tuturor si celor care urmati zilele viitoare la beta Ella, Ligiutza si celor care urmati in aceste luni. Va multumesc pentru sprijinul moral, pe care l-am avut aici cat si pentru sfaturile, glumele si povestile voastre. Va admir pe toate. Stiu ca urmeaza alte perioade de stres si nesiguranta, dar ma rog lui Dumnezeu sa ma ajute pana la capat.

 

Felicitări Mimi! 

[artif]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...