Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor am si eu o intrebare tampa...mi e si rusine...dar nu prea am cum sa ma lămuresc asa ca poate voi stiti mai bine....in urma unui FIV poti obtine o sarcina extrauterina daca ai trompele înfundate?

    Teoretic si practic nu.Se poate prinde embrionul pe trompa,doar daca pe capatul trompei e vreo inflamatie si zona e puternic vascularizata.Asta e cam 1% si fff rar se intampla.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinka,nu am de ce sa ma supar,nu e exclus deloc ce zici,dar chiar nu-mi da satisfactie treaba asta.Stiu ca e greu de crezut dar chiar nu l-am urat o secunda pe acest om si m-am rugat pt copilasul lui la aflarea vestii,am zis Doamne sa nu cada pacatele lui asupra copilasului ca e un ingeras nevinovat chiar daca e al lui sau nu.Eu cu barbosu am rafuiala mea,cu toate ca nu l-am renegat niciodata,doar m-am certat nitel si sunt sigura ca o sa ne impacam la un moment dat.Stiu ca El te incearca pt credinta ta dar eu chiar simt ca nu mai pot duce.Pai dupa starile depresive din care mi.am revenit greuu si cu ajutorul actualului sot,stari de nu puteam respira si nu am putut dormi luni la rand de ajunsesem un zombi si am  pierdut 20 kg,plus ca mi a albit parul brusc fatza de cum eram,nu pot sta nevopsita ca se vede naspa,mi-e frica rauuu sa nu cad iar,mi-am pus toata speranta in faptul ca paraclisul maicii domnului citit 40 zile din tot sufletul cu post si dus la sf maslu in fiecare vineri,chiar  am crezut ca or sa.mi fie de ajutor,am auzit la multe fete ca le a ajutat si acum tin pruncii in brate.Si am zi,Doamne uita.te in sufletul meu si vezi cata suferinta am strans acolo,fie.ti mila de mine Si......ciuciu.De aia am un blocaj si.mi e frica efectiv sa ma rog si sa ma duc la biserica pt ca nu mai pot face fatza sa.mi dea alta incercare.Plus ca la o luna de la divort mi.a murit si mamaita care m a crescut si pe care am iubit.o enorm.Chiar in cel mai greu moment al vietii mele.Stiu ca se putea muuult mai rau,gen o boala grava sau moartea parintilor sau....dar asta simt acum si nu pot renega oricat as vrea.Probabil timpul sau o reusita fiv o sa ma scoata din starea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...