Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mult succes,Moti!  [flor]

 

repet a mia oara-daca e sa fie va fi,cu tigari sau fara,cu alcool sau fara...nu cred ca se ramane gravida pt ca s-a renuntat la tigari cateva luni.poate ani sa faca vreo diferenta.

 

vad pe drum numai femei usoare cu copii,care au avut avorturi,etc.si tot ele au copii.nu e nicio ordine,nicio noima,nimic.doar la loz in plic!si-atat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu am avut ce ... Doar 2 blastocisti de z5 mi.au rezultat si i.am transferat pe amandoi ... Deci acum o luam de la capat si de data asta am sa inghet ovocite in caz ca nu avem gigei foarte multi buni ... Data trecuta am facut toate ovocitele cu doua recoltari de la sot ca sa reusim sa ajunga gigei pt toate ovocitele .. Din 30 doar 21 s.au fertilizat ... Apoi la 24 ore au ramas 18 ...in a doua zi 14 ...a treia zii 10 si a patra zi 8 din cei 10 s.au oprit din evolutie ... Acum am zis sa recoltam gigeii cei mai buni si sa cuplam cu ovocitele mele ...daca raman ovocite fara gigeii  le inghetam asa cum sunt si mai asteptam alti gigei ... Complicat dar sper acum sa ajungem la un numar mai mare de blastocisti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...