Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele. Ma primiti si pe mine in comunitatea voastra? [flo2]  Ma numesc Adriana am 37 de ani si de 7 ani incerc sa raman gravida. In primii 5-6 ani, m-am perindat pe la mai multi doctori, toti zicand ca am sanse mari sa raman insarcinata. Problemele identificate au fost la mine o prolactina marita, iar la el , initial oligoastenoteratozoospermie, apoi in timp este oligospermie gr.2. De anul trecut am inceput pregatirile pt fiv..am fost la Szeged si ni s-a zis sa incercam 2 inseminari artificiale pt ca nu vrea sa ''bage'' hormoni in mine, ceea ce am si facut..insa esuate.Iar acum sunt in pregatiri de primul Fiv, sper si ultimul. Ieri , fiind a 2 a zi a cm, am repetat hormonalele, si tot ieri am inceput anticonceptionalele, urmand ca sapt viit sa merg la doctor pentru un consult ...si cred ca imi va da si schema de tratament pt fiv.. Problema e ca ma simt rau dupa prima pastila de Ac [fal] ...nu inteleg de ce...e normal sa ti fie rau dupa AC??? Multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata  [flo2]

 

Piscotel  [pup]  multumesc pt incurajari si cuvinte frumoase.da,nisipuri miscatoare,labirint tare intortocheat...nu,el e departe de mintea si sufletul meu,tot mai departe.dar s-au adunat f multe,am incercat sa ies din ceva ca sa ma adancesc in altele...sper sa pot iesi cat mai repede  [flo2]

 

Maru  [pup] sper ca pt mine nu va fi prea tarziu...dar va fi ce trebuie.

 

va pup pe toate.si Doamne ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza tuturor,  [fiesta]

Ramo scuze acum am vazut, eu nu am luat de pe niciun site, m-am dus direct la catena, aveau acelasi pret ca la farmacia tei (doar menopur era cu 20 lei mai scump/cutie) si am zis ca nu merita sa stau cu orele la coada...la farmacia tei (cunosc mersul ca mereu ii luam mamei de acolo medicamentele fiind mai ieftine).Succes!

Ella bafta multa azi

Velvet capul sus.

Motisor si eu am fost pasare de noapte si tot pe la ora aia....

Eu ma chinui tot cu gatul si parca am asa stari febrile ca ma ia cu caldura(asa mi se intampla cd trebuia sa imi vina...) am pus termometrul si nu am temperatura...inca dau vina pe raceala...

Dimineata am vrut sa imi i-au o barza ultrasensibila si nu aveau...poate e mai bine...cred ca e cam devreme...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Neatza tuturor, [fiesta] Ramo scuze acum am vazut, eu nu am luat de pe niciun site, m-am dus direct la catena, aveau acelasi pret ca la farmacia tei (doar menopur era cu 20 lei mai scump/cutie) si am zis ca nu merita sa stau cu orele la coada...la farmacia tei (cunosc mersul ca mereu ii luam mamei de acolo medicamentele fiind mai ieftine).Succes! Ella bafta multa azi Velvet capul sus. Motisor si eu am fost pasare de noapte si tot pe la ora aia.... Eu ma chinui tot cu gatul si parca am asa stari febrile ca ma ia cu caldura(asa mi se intampla cd trebuia sa imi vina...) am pus termometrul si nu am temperatura...inca dau vina pe raceala... Dimineata am vrut sa imi i-au o barza ultrasensibila si nu aveau...poate e mai bine...cred ca e cam devreme...

 

Ai găsit și Pregnyl?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...