Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Motisor, imi pare rau pt pierderea sarcinii atat de avansate..Tratamentul de stimulare pare a fi ok, iti doresc ovocite de calitate, nu inteleg de ce dr nu evita hiperstimularea,  ca am inteles ca e dureroasa...Acum am vazut la semnatura ta..30 ovocite??? nu ti-a ramas nimic sa congelezi?? Sincer, cand merg la consult ii zic la medic ca nu vreau multe ovocite, mi-e frica de hiperstimulare...

 

Ella neaparat tr sa vb cu dl dr...Felicitariiii!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana eu am AMH 9,82 ... Chiar ne.am chinuit in iulie sa nu fac hiperstimulare dar avand multi foliculi nu cresteau asa repede ... Eu data trecuta aveam in ziua 7  foliculi de 10 mm adica micuti ... Eu si fara stimulare aveam multi foliculi . De exemplu eu ieri la primul eco aveam deja pe ovarul stang 17 foliculi si pe dreptul aveam 15 foliculi si abia aseara am inceput prima doza de injectii pt stimulare ... Nici nu vreau sa imi imaginez cati voi avea la aceasta stimulare , luni am urmatorul eco ... Desi am avut recoltati 30 de ovocite avem probleme cu gigeii ... Din aceasta cauza facem fiv ... Am decis cu dr ieri ca dupa punctie vom cauta cei mai buni gigei si vom folosi atatea ovocite , ce va depasi vom ingheta ovocitele ... Sper sa gasim macar 10 gigei pt icsi ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...