Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

Dana, multumesc! A fost ok la eco, am crescut avem 8 cm. Si cel mai emotionant a fost ca dormea pe burtica, deja seamana cu mamica lui  [:-)))] . Inca nu pot sa cred ca am avut parte de o astfel de minune si ca a a trecut asa repede timpul, deja avem 14 saptamani.

Va urez tuturor sa vi se implineasca visul cat mai repede!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce emotionant poate fi sa ti vezi bebele in burtik....felicitari ANA!! Sa cresteti mari si sanatosi. Sarcina usoara!!

Motisor, ovulezi mult draga mea...cred ca ai niste dureri ...eu cu 2-3 amarati di foliculi ma vaietam...nu vreau sa ma gandesc ce dureri tragi tu...

Fetelor acum am vb cu doctorul ..pe 6 martie merg la consultatia premergatoare inceperii FIV-ului, si m-a intrebat daca trebuie sa fac si aspirare de endometru ( de care auzisem eu ceva, unele fete zic ca s-ar prinde mai bine embrionu) si i-am zis ca as vrea, insa pe urma si-a amintit ca am 2 inseminari la el..iar aceasta aspirare se face doar daca am fiv esuat ....deci nu fac nicio aspiratie

Acum fug la endo sa mi dea bromcriptin [batcap] ...n-o tolerez deloc...ma gandesc ca nu mor cateva saptamani....

Pupici fetelor!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...