Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 142


o-baba

Recommended Posts

    Ligi,e devreme si pana nu repeti nu vei stii cum stai.Cand ai facut transferul?Iar progesteronul in ce masura e?

    Clemence,welcome back!Depinde de varsta embrionilor,daca sunt blasto luni e posibil sa iasa ceva la beta.Oricum pana in z14 a lor de viata valorile de la beta vor fii mici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fete dragi, am ajuns și eu astazi la eco unde s-au văzut 2 saci de data asta. Doar ca... E diferența ffff mare între ei. Unul are 2 cm și celalalt 7mm. Azi as avea 5 săptămâni și 6 zile și nu s-au văzut vezicule viteline în saci, inimioare nici pe atât.

Ideea e ca beta e mare, și se dublează la fiecare 48 ore (ieri a fost 20068). Asta ma face sa sper ca totuși va fi bine pana la capat.A rămas sa mai facem un eco luni.

Voi la cât timp ați auzit inimioare?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo,nunta ta e in aprilie?daca da felicitari!!sa fie intr.un ceas bun!!!pai si ET in ce luna ai ?ca nu.mi amintesc.

 

Da Laurita, a mea  [:)]  Mulțumesc din suflet

 

Îți imaginezi cum ii viata asta.... Mă mărit a doua oară la 38 ani cu burlacul meu de 28  [:-)))]

În acte suntem cununați, acum mergem la biserică și avem nunta de peste 300 pers....tot tacamul..

Acum am un stres cu rochița...

 

Niciodată în viața asta nu m.am gândit că o să mai fac așa ceva...

 

Iar în 11-14 martie plec la Amsterdam, burlăcie party...Acolo mi.au organizat prietenele... Îți dai seama eu in plina stimulare...Nu o să înțeleg nimic din ce o să se întâmple în Amsterdam și nici nu prea o să am cu cine să mă înțeleg cu toate că suntem 9 in excursie..

 

Daca totul merge bine ar trebui să am EST in 23.03.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...